Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
22622
Players nickname
Gary Shuxna
Administrators nickname
Ivash Low
Date
Mar 6, 2024
Time
00:00
Proofs
https://imgur.com/a/XuB5pQe

Gary Shuxna

Player
Player
Joined
May 12, 2022
Messages
61
Postovana administracijo,

Svestan sam da sam prekrsio pravilo GP 1.7. I svestan sam da je to bilo pre vise od godinu dana. A sobzirom da se pojavljuje i novina gde smo prebacili Nemanja Zajcev i ja biznis za 50m, Koliko znam receno je da moze da se prebaci u pola trzisne cene, a trzisna cena devalvira svaki dan. I generalno pravilo je malo nedefinisano. Sobzirom da sam isti biznis prodavao za 100m skoro mesec dana, i svi igraci su nudili manju cenu, odlucio sam bio da ga zadrzim. Zbog neaktivnosti sam dao clanu familije da se koristi njime. Shodno ceni koja je gore pomenuta (100m) a takodje i tih dana su cak dva gun stora otisla za oko 90m ja sam mislio da 50m ne remeti pravila servera.
Ok, sada shvatam svoju gresku. Sobzirom da je ovo moja prva greska, zamolio bi Vas da budete humani da mi pruzite jos jednu sansu. Ako treba oduzmite mi pare. Moje obecanje projektu je da vise necu raditi nista slicno. Nadam se pozitivnom odgovoru.

Srdacan pozdrav. Hvala.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom