Draga ekipa i administracija,
Želim vam se iskreno ispričati zbog svojih nedoličnih riječi i ponašanja tijekom naše RP.a. Shvaćam da sam se ponašao neprihvatljivo, izražavajući se psovkama i vrijeđanjem drugih igrača. Nisam bio svjestan kako moje riječi mogu utjecati na atmosferu igre i na vaše doživljaje.
Duboko žalim zbog svojih postupaka i shvaćam da smo svi ovdje kako bismo se zabavili i uživali u igri. Moj je cilj uvijek bio doprinositi pozitivnoj atmosferi, ali nažalost, izgubio sam kontrolu nad svojim ponašanjem.
Obećavam vam da ću u budućnosti biti pažljiviji s riječima koje koristim i trudit ću se stvarati prijateljsko okruženje za sve nas. Razumijem da smo svi različiti, ali to ne opravdava moje postupke.
Hvala vam što ste me podsjetili na važnost poštovanja i fair playa u igri. Nadam se da ćete mi pružiti priliku da pokažem da mogu biti bolji i da zajedno možemo uživati u igri bez nepotrebnih sukoba zato Vas molim za unban appeal.
S poštovanjem,
majami bacje
Želim vam se iskreno ispričati zbog svojih nedoličnih riječi i ponašanja tijekom naše RP.a. Shvaćam da sam se ponašao neprihvatljivo, izražavajući se psovkama i vrijeđanjem drugih igrača. Nisam bio svjestan kako moje riječi mogu utjecati na atmosferu igre i na vaše doživljaje.
Duboko žalim zbog svojih postupaka i shvaćam da smo svi ovdje kako bismo se zabavili i uživali u igri. Moj je cilj uvijek bio doprinositi pozitivnoj atmosferi, ali nažalost, izgubio sam kontrolu nad svojim ponašanjem.
Obećavam vam da ću u budućnosti biti pažljiviji s riječima koje koristim i trudit ću se stvarati prijateljsko okruženje za sve nas. Razumijem da smo svi različiti, ali to ne opravdava moje postupke.
Hvala vam što ste me podsjetili na važnost poštovanja i fair playa u igri. Nadam se da ćete mi pružiti priliku da pokažem da mogu biti bolji i da zajedno možemo uživati u igri bez nepotrebnih sukoba zato Vas molim za unban appeal.
S poštovanjem,
majami bacje