- Joined
- Jan 4, 2022
- Messages
- 755
Dobar dan Mujo pre 2godine i mjesec dana sam dobio ban za G.P 6.22 tada sam bio pocetnik nisam znao sta radim i uzeo sam neke gluposti iz gepeka niti,pajser itd..
nisam nista uzeo vredno uvopste,zelim se druziti s drugarima na ovaj projectu
htio bi se izvinuti i pitati za jos 1 za zadnju sansu
hvala mujo sto si odvojio vreme da mi pogledas apeal
nisam nista uzeo vredno uvopste,zelim se druziti s drugarima na ovaj projectu
htio bi se izvinuti i pitati za jos 1 za zadnju sansu
hvala mujo sto si odvojio vreme da mi pogledas apeal