Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
47440
Players nickname
Filipp Arrmani
Administrators nickname
Carlos_Malchiny
Date
Mar 3, 2024
Time
ban 60 dana
Proofs
nemam dokaz

Filipp Arrmaniii

Player
Player
Joined
Jan 31, 2024
Messages
12
Ime i prezime: Filipp Arrmani
ID:47440



Razlog zasto bi trebao da dobijem unban:
Razlog zasto bi trebao da dobijem unban je zato sto volim da pomazem ljudima, ali mi se desilo da sam juce sinoc prevario jednog igraza) kajem se zbog toga. U grand RP sam jako dobar sa igracima, zajedno se druzimo smejemo jedemo zajedno zabavljamo se u gradu u najboljem rp serveru.Pored svega toga imam kucu gde smo ja i moj prijatelj za nju skupljali jako dugo i posteno zaradili i jako se plasim da je ne izgubim zbog bana koji mi je dat. U gradu ne krsim pravila ponasam se kako bi i trebalo, skoro u sve organizacije sam bio u familije i to ce mi jako nedostajati. Polovina mog zivota je ljubav prema igranju Grand RP serveru, kog sam kao mali zavoleo.Uvek sam hteo da igram na Grand serveeru zato sto sam video kako se ljudi zabavljaju i igraju, ali sam na kraju ispunio svoju zelju i krenuo igrati gde sam upoznao mnogo dobre i postene ljude.Jako ce mi nedostajati igranje na ovom serveru.

Povodom ovim pismom zelim iskreno reci da bih hteo/zeleo da dobjem unban jer Grand RP je u mojoj polovini srca i svi ti ljudi ce mi nedostajati.
 

Filipp Arrmaniii

Player
Player
Joined
Jan 31, 2024
Messages
12
Kajem se zbog moje greske i jako mi je zao zbog toga uradio sam pogresnu stvar i obecavam da nikada nise se to nece dogoditi, molim vas mi dajte drugu sansu jer mi vec grand nedostaje.

srdacan pozdrav celoj administraciji. Hvala unapred!.
 

Filipp Arrmaniii

Player
Player
Joined
Jan 31, 2024
Messages
12
Izvinjavam se u naslovu sam napisao razlog G.P 3.1, ali ustvari je G.P 1.3

Unban Appleal G.P 1.3 | Carlos_Malchiny
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom