Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
6770,49533
Players nickname
Zara Hugovicc
Administrators nickname
Walter Wilson
Date
Mar 10, 2024
Time
00:00
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=m1ZUZFYd5Mk&t=153s

zaricka_z

Leader
Leader
Joined
Nov 17, 2023
Messages
106
Dobro vece postovana administracijo
Zelim da se obratim administratorima povodom dobijenog bana za GP 1.1 i 1.4.
Znam da je napravljena neka greska oko toga zato sto ja imam samo 2 profila Main i Twinki
Moj main acc je bio 6770 a twinky 49533,main acc mi je davno bio napravljen u srbiji kad sam zivela kod brata i tatu dok ovaj twinky 49k id sam ga bila napravila u makedoniji kad sam dosla zivet i naravno uzela sebi kompjuter
Igrala sam par meseca na twinka, i jel te kod nas na servera ima mnogo razmazena deca koja vole da rade probleme su krenula da me smaraju i u igrici i u real life-u pa zbog tih razloga sam rekla bratu da mi kaze sifru sa mog main acc-a da igram tamo jer mi je bio to prv acc i niko me nije znao i ujedno da bi mogla rp-at kako zelim bez nervoze i ucene

 

zaricka_z

Leader
Leader
Joined
Nov 17, 2023
Messages
106
Dobro vece postovana administracijo
Zelim da se obratim administratorima povodom dobijenog bana za GP 1.1 i 1.4.
Znam da je napravljena neka greska oko toga zato sto ja imam samo 2 profila Main i Twinki
Moj main acc je bio 6770 a twinky 49533,main acc mi je davno bio napravljen u srbiji kad sam zivela kod brata i tatu dok ovaj twinky 49k id sam ga bila napravila u makedoniji kad sam dosla zivet i naravno uzela sebi kompjuter
Igrala sam par meseca na twinka, i jel te kod nas na servera ima mnogo razmazena deca koja vole da rade probleme su krenula da me smaraju i u igrici i u real life-u pa zbog tih razloga sam rekla bratu da mi kaze sifru sa mog main acc-a da igram tamo jer mi je bio to prv acc i niko me nije znao i ujedno da bi mogla rp-at kako zelim bez nervoze i ucene

U prilogu ovog videa vam dostavljam link koji prikazuje kako su mi prijatelji slali pretece poruke putem Instagrama, kao i pozive na mobilni telefon, kako bi me ucenjivali i pretili mi banom i stavljanjem na black listu na GrandRP serveru. Situacija je postala nepodnosljiva, i osecam se nepravedno tretirano zbog ponasanja pojedinih igraca.
Zelim da istaknem da ne zelim biti zrtva dece koja koriste hackere i skripte kako bi dosli do tudjih podataka. Ovo nije nacin na koji zelim da se igram, niti zelim da budem deo takvog okruzenja.
Jos jednom apelujem na razumevanje i molim vas da mi omogucite da se vratim igranju na ovom divnom, zanimljivom i prelepom projektu.






Evo dokaz da su jednom vec mene hackovali acc i mozda ste zbog toga sto sam menjala rockstar pronasli ste u mojim logovima to a ja igram sa tih acc i niko nikada sem mene nije igrao
 

zaricka_z

Leader
Leader
Joined
Nov 17, 2023
Messages
106
Devojko šta hoćeš ti od mene sad, to su mi tvoji drugari rekli i onima kojima su rekli da će da te prijave da si kupila nalog…. Jer si im rekla, a za to je jasno kakva je kazna….
Nikome nista nisam rekla skapiraj da ti je danas 21 vek i postoje svakakve aplilacije, gde ljudi tvoje reci preokretavaju u sprotivnim da bi ti napakostili i nemoj mi te dece pominjat kao moji drugari to nisu ni d od drugare ,ja sa tobom sam rascistila i to sto nekada znas da mi se javis da pricas pricam sa tobom iz postovanja kao drugara, tebe ne mesam tu nemoj da se brines i preporucila bih vam da ne vadite lazne price jedno dve zara vam je kriva sto se vi palite na svako zensko koje igra igrice
 

joca simonovski

Player
Player
Joined
Oct 1, 2023
Messages
16
Ko prvo neni ti je pozajmio acc ko drugo moze da se proveri preko samoj ip adresi da li je bio taj acc na neko drugi i kako trece imamo dokaze de potvrdjujes da ti je neni dao acc tako da dzaba ti te lazne price mozemo do sutra da pricamo nikad nisi zivala u srbiji sto svi znamo mogu igraci koj su igrali stobom da potvrde ko drugo od rodjena zivis u mkd u skoplju tako da nema razlog za sve te fake price hvala🙂
 

Gotti Angel

cale
Player
Joined
Jul 19, 2022
Messages
129
Dobro vece postovana administracijo
Zelim da se obratim administratorima povodom dobijenog bana za GP 1.1 i 1.4.
Znam da je napravljena neka greska oko toga zato sto ja imam samo 2 profila Main i Twinki
Moj main acc je bio 6770 a twinky 49533,main acc mi je davno bio napravljen u srbiji kad sam zivela kod brata i tatu dok ovaj twinky 49k id sam ga bila napravila u makedoniji kad sam dosla zivet i naravno uzela sebi kompjuter
Igrala sam par meseca na twinka, i jel te kod nas na servera ima mnogo razmazena deca koja vole da rade probleme su krenula da me smaraju i u igrici i u real life-u pa zbog tih razloga sam rekla bratu da mi kaze sifru sa mog main acc-a da igram tamo jer mi je bio to prv acc i niko me nije znao i ujedno da bi mogla rp-at kako zelim bez nervoze i ucene


Pozdrav Zara, Nema potrebe da lazes lepo prihvati to da si prekrsila 1.1 i 1.4. To sto ti je Neni dao acc i to sto izmislas da si bila kod tate u Srbiju ti nece pomoci jer Neni je vlasnik tog accounta i Neni je kreirao account na tom IP-Adresom. To sto si pisala Muji da su ti hakirali rockstar account je laz. Taj rockstar account je bio od Petra,koji ti je dao da igras na njemu. Kad je promenio password ti nisi vise imala pristup tom accountu pa si slagala da su ti ga hakirali. Samo bi te zamolila da ne lupetas da smo kao mi neki prijatelji jer nismo nit cemo biti. Nikada ali nikada nebi se zamarao sa ovim i nebi reporto. To sto si mi izvredjala sve mrtvo i zivo sto imam me je jako pogodilo i zato si dobila prijavu. SADA LEPO PRIZNAJ SVE KAKO STO JE BILO I NEMOJ DA SIRIS LAZI I NETACEN INFORMACIJE.

Pozdrav Mujo, Zamolio bih te da objasnis da se pravila moraju postovati i da se nesmeju kaznjavati. To ona sto izmislja da smo neki prijatelji daleko bilo.
 

Gotti Angel

cale
Player
Joined
Jul 19, 2022
Messages
129
Dobro vece postovana administracijo
Zelim da se obratim administratorima povodom dobijenog bana za GP 1.1 i 1.4.
Znam da je napravljena neka greska oko toga zato sto ja imam samo 2 profila Main i Twinki
Moj main acc je bio 6770 a twinky 49533,main acc mi je davno bio napravljen u srbiji kad sam zivela kod brata i tatu dok ovaj twinky 49k id sam ga bila napravila u makedoniji kad sam dosla zivet i naravno uzela sebi kompjuter
Igrala sam par meseca na twinka, i jel te kod nas na servera ima mnogo razmazena deca koja vole da rade probleme su krenula da me smaraju i u igrici i u real life-u pa zbog tih razloga sam rekla bratu da mi kaze sifru sa mog main acc-a da igram tamo jer mi je bio to prv acc i niko me nije znao i ujedno da bi mogla rp-at kako zelim bez nervoze i ucene


Taj video nema nista povezano sa GrandRP-om, ako Mujo misli da smo krali accountove od drugih igraca neka proveri login-logve i pristajem na PC-Check (Ali nema potrebe i dokaze)
 

zaricka_z

Leader
Leader
Joined
Nov 17, 2023
Messages
106
Taj video nema nista povezano sa GrandRP-om, ako Mujo misli da smo krali accountove od drugih igraca neka proveri login-logve i pristajem na PC-Check (Ali nema potrebe i dokaze)
Decko seti se amaru sta si sve slao za ubisofta da mu uzmes s anydeska onaj kod za ip adresu s kompa da mu upravljujes i andrejguzonja najjaca sifra od kilometra se vidi da je fejk tako da ato se mene tice ja bih te zamolila na najlepseg i najboljeg nacina da se mene manes jer u rl ionako mi ne pricas mani me i preko online-a ne planiram da se stresiram zbog neko tamo dete sto zeli uzimat tudje podatke a drugo dosta mi je sto si mi se smejao i sam znas o cemu pricam s mog zdravstvenog problema ti si tad krenuo da vredjas ja sam se samo branila i ako vako nastavis ostroga mi ti kazem ima policiji da kazem sve da mi vrsis nasilje s te glupe ucene i da se nadovezem meni nije problem da dokazem da imam dvije drzavljanstva iz makedonije i srbije
 

Gotti Angel

cale
Player
Joined
Jul 19, 2022
Messages
129
Decko seti se amaru sta si sve slao za ubisofta da mu uzmes s anydeska onaj kod za ip adresu s kompa da mu upravljujes i andrejguzonja najjaca sifra od kilometra se vidi da je fejk tako da ato se mene tice ja bih te zamolila na najlepseg i najboljeg nacina da se mene manes jer u rl ionako mi ne pricas mani me i preko online-a ne planiram da se stresiram zbog neko tamo dete sto zeli uzimat tudje podatke a drugo dosta mi je sto si mi se smejao i sam znas o cemu pricam s mog zdravstvenog problema ti si tad krenuo da vredjas ja sam se samo branila i ako vako nastavis ostroga mi ti kazem ima policiji da kazem sve da mi vrsis nasilje s te glupe ucene i da se nadovezem meni nije problem da dokazem da imam dvije drzavljanstva iz makedonije i srbije

Ako produzis da siris lazne informacije bices prijavljena u policiju. 🤜🤛
 

joca simonovski

Player
Player
Joined
Oct 1, 2023
Messages
16
Decko seti se amaru sta si sve slao za ubisofta da mu uzmes s anydeska onaj kod za ip adresu s kompa da mu upravljujes i andrejguzonja najjaca sifra od kilometra se vidi da je fejk tako da ato se mene tice ja bih te zamolila na najlepseg i najboljeg nacina da se mene manes jer u rl ionako mi ne pricas mani me i preko online-a ne planiram da se stresiram zbog neko tamo dete sto zeli uzimat tudje podatke a drugo dosta mi je sto si mi se smejao i sam znas o cemu pricam s mog zdravstvenog problema ti si tad krenuo da vredjas ja sam se samo branila i ako vako nastavis ostroga mi ti kazem ima policiji da kazem sve da mi vrsis nasilje s te glupe ucene i da se nadovezem meni nije problem da dokazem da imam dvije drzavljanstva iz makedonije i srbije
ako oces mozemo da idemo u policiju i da dokazemo da nemas 2 drzavljanstva tako da ako oces da idemo dalje samo nastavi da se izvlacis stim ja cu samo reci bravo za fake price a mogu muji pokazati dokaze kad oce samo nek mi se javi hvala unapred :)
 

joca simonovski

Player
Player
Joined
Oct 1, 2023
Messages
16
i jos jednom molim te prihvati ako bar malo imas savest da si prekrsila 1.1 i 1.4 a moze i mujo da proveri sve samo unapred da kazem :)
 

Petar Versace

Player
Player
Joined
Jul 29, 2022
Messages
72
Pozdrav Zara, Nema potrebe da lazes lepo prihvati to da si prekrsila 1.1 i 1.4. To sto ti je Neni dao acc i to sto izmislas da si bila kod tate u Srbiju ti nece pomoci jer Neni je vlasnik tog accounta i Neni je kreirao account na tom IP-Adresom. To sto si pisala Muji da su ti hakirali rockstar account je laz. Taj rockstar account je bio od Petra,koji ti je dao da igras na njemu. Kad je promenio password ti nisi vise imala pristup tom accountu pa si slagala da su ti ga hakirali. Samo bi te zamolila da ne lupetas da smo kao mi neki prijatelji jer nismo nit cemo biti. Nikada ali nikada nebi se zamarao sa ovim i nebi reporto. To sto si mi izvredjala sve mrtvo i zivo sto imam me je jako pogodilo i zato si dobila prijavu. SADA LEPO PRIZNAJ SVE KAKO STO JE BILO I NEMOJ DA SIRIS LAZI I NETACEN INFORMACIJE.

Pozdrav Mujo, Zamolio bih te da objasnis da se pravila moraju postovati i da se nesmeju kaznjavati. To ona sto izmislja da smo neki prijatelji daleko bilo.
hahahahahahahahahaha
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom