- Joined
- Feb 14, 2023
- Messages
- 83
Dobro jutro,ko god da je ovu zalbu pogledao zalim se iz razloga,znam da sam prekrsio G.P 1.19 ali na prikazanov pov-u igraci pricaju na discordu u pozadini zar nije to MG? Nije uredu da ja dobijem ban a i oni prekrsili pravilo i jasno se vidi discord i kako pricaju i admin Leon Zaza to ne kazni.Stvarno nije uredu da samo ja budem kaznjen a vidi se na pov-u da i oni prekrili pravilo.Hvala na razumevajnu lepo provedite ostatak dana.