Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
31494
Players nickname
Luka Angell
Administrators nickname
xxx
Date
Mar 11, 2024
Time
00:00
Proofs
https://imgur.com/a/w7IDehI

Skyler_Angel

Player
Player
Joined
Jun 21, 2022
Messages
117
Ovo pišem u ime prijatelja: Luka Angell, ID: 31494

Poštovana Administracijo, zamoljavam vas za unban na vasem Grand Rp discord serveru, naime vec sam pisao zalbu sa svojeg forum naloga na ovu situaciju prije mozda tjedan dana otprilike. Da se vratim malo unazad, na proslom discordu: luka6199 dobio sam na Grand Rp discordu ban, razlog bana je jer mi je netko usao u moj discord acc: luka6199 odnosno hakirao ga je neki lik iz Rusije, odmah nakon hakiranja kada sam zapravo skuzio da sam hakiran promijenio sifru na tom DC, par sati kasnije opet se isto desilo, opet sam promijenio sifru na tom DC i odmah stavio duplu autorizaciju i time sam rijesio problem. Pisao sam zalbu na forum za unban, ali je bilo odbijeno. Par dana nakon te odbijene zalbe sam razbio mobitel na kojem mi je bilo sve, svi mail-ovi i sifre tu se nalazio i taj mail i sifra od toga DC. Kupio sam novi mobitel i posto nisam znao mail i sifru od starog DC, napravio sam novi DC acc pod imenom: lukaa2609 i usao normalno na Grand Rp discord, na kojem sam istom DC imao RSZlocin, normalno je leader moje organizacije trazio RSZ i dobio sam ga bio sam na tom discordu oko 1 tjedan, nije se nista desilo niko me nije hakirao odmah kada sam napravio acc sam stavio duplu autorizaciju i nista nisam pisao na tom DC osim zakazivao turfove i to je to. Danas prije zakazivanja turfova sam opet dobio ban sa tog drugog acc, a nisam nista slao u taj DC server. Javio sam se adminu Aldinu Verstappenu i pitao ga da li mi moze reci zasto sam opet dobio ban na disicordu a nista nisam napravio, gdje mi on na to odgovara "skripta samog dicorda sada ne da da udje bilo koji tvoj acc radi tog banovanog", i on mi je rekao da opet pisem zalbu na forum. Stvarno mi nije bilo u namjeri ikoga ugroziti na onom DC a ni na ovom trenutnom. Jos jednom vas molim za unban na Grand Rp discordu. Hvala Unaprijed


Discord ID: 1213459728466710558
Discord Ime: lukaa2609
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom