E pa ovako doticni admin me kaznio za offtop u cc zbog toga sto sam pitao ljude u cc kako rijesiti bp misiju za koju priznajem je offtop, ALI doticni me kaznio na 180minuta umjesto 60 kao sto je propisano + kaznjava ljude za offtopic kao sto je mene kaznio dok mi je visio tiket a koliko znam adminima je posao da pomognu i odgovore na tikete a ne da ih puste da samo vise tako da eto ovime vas molim da ako nista usmeno opomenete admina te da shvati kako i sto treba.
Hvala unaprijed.
Hvala unaprijed.