Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Reviewed UNBAN APPEAL GP 5.3 | Denza Washingtonn

Status
Not open for further replies.
Your ID
55955
Players nickname
Alvaroo Lopez
Administrators nickname
Denza Washingtonn
Date
Mar 12, 2024
Time
15:22
Proofs
https://imgur.com/a/CMZlsAP

bosna

Player
Player
Joined
Jan 21, 2024
Messages
55
Zdravo draga administracijo zelio bih pred sve da vas pozdravim!!!

Pre nekoliko dana sam dobio ban za GP 6.17 zato sto nisam znao da je to zabranjeno.. Danas sam se vozio po grand serveru i otisao sam na pumpu da si kupim popravku odjednom je naletio neki random lik i ubio me zvao sam admin reko je da dolazi i nije dosao. To nema veze pitao sam ga dali se vracaju pare on je reko NE, reko sam mu da su vam pravila smesna, na sto je on meni odgovorio UZIVAJ ja sam njemu malo nervozno napisao da ne kaze meni da uzivam jel si me razumio , na sto mi je odgovorio ako ne postujem administraciju da cu dobiti ban ja sa se samo nasmejao i napisao mu hahahah bravo opasni na sta se je on valjda iznervirao i banovo me. Zamolio bih vas ako je moguce da dobijem UNBAN posto nisam znao da je to nepostovanje i navreda, a doticni Denza Washingtonn ja se izvinjavam ako sam vas navredio i molio bih ako je moguce da mi oprostite i dopustite mi da produzim da igram sa svojim prijateljima u ovaj divni grad GRAND RP. Skoro sam poceo da igram sa prijatelijma iz RL i uzeli familiju i sada oni igraju a ja nemogu ako bi steme razumeli kako mi je zamolio bih vas da mi dopustite da produzim sa rp na serverom.

Hvala vam unapred za vremenu i bio bih vam zahvalan ako dobijem unban i ako ste me razumeli u kakvoj sam situacii a do tada imajte LEPU NOC/DAN!!!! <3
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom