Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected MG, Geto Pravilo 1.5 i 1.7 I Bloods Street Gang

Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
19079
Players nickname
Tesla Lampadati
Suspect ID
21571, 31494, 41728
Date of violation
Mar 12, 2024
Time of violation
21:10
Proofs
https://youtu.be/9f2D1gx4E3I

Teslaa

Tesla On Top🥶
Player
Joined
Feb 20, 2024
Messages
7
Sve se vidi na povu 3 clana iz bloodsa rade mg dok jedan clan mi je brojo 5,4,3 i krenuo me pucat zasluzili su warn prekrsili su pravila ! Hvala na gledanju administracijo takodjer id 41728 ne nosi crveno
 

Skyler_Angel

Leader
Leader
Joined
Jun 21, 2022
Messages
105
Ne snimas sve slojeve prvo, vidi se u momentima kada si alt tab da ti ne prebacuje na drugi screen...3 clana nisu bila u pitanju tako da nije warn...brojano ti je dva puta, nakon prvog puta se vracas odma, samim time te treba kazniti za fear rp...id 41728 tek dolazi u hq, sa privatnim vozilom i po rp prvo treba da ode i presvuce se, kao sto se i vidi u nastavku da se presvukla..
 

Teslaa

Tesla On Top🥶
Player
Joined
Feb 20, 2024
Messages
7
kakav drugi screen ja tako stalno alt tabam dopisujem se sa likovima za baterije
 

Escobar Louna

Srbija do Tokija!!
Player
Joined
Aug 24, 2023
Messages
562
Nakon pregleda dokaza,odlucio sam Odbiti ovu zalbu.

ID 19079 dobit ce kaznu za G.P 6.17. (Vidi se kako altabate i klikcete nesto u pozadini kao i da Vam se u tom slucaju zvuk ne cuje)


6.17 Zabranjeno je koristiti OBS i bilo koji sličan softver za snimanje. Svi slojevi moraju biti snimljeni.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom