- Joined
- Mar 14, 2024
- Messages
- 1
Dobro vece postovana Grand administracijo,
Pre svega zelim da se izvinim Muji, Abrahamu i Mazhoru na svim mojim prekrsenim pravilima, shvatam da sam napravio veliku gresku i da nisam trebao tako nesto da napravim. Uskoro ce proci godinu dana otkad sam dobio black listu i jako mi je krivo zbog toga. Smatram da sam naucio lekciju i jako bih voleo ako bih ikako mogao da dobijem unban, prihvatio bih da mi se obricu sva vozila novac odeca itd... Na ovom serveru sam dosta toga naucio i upoznao dosta ljudi koji su mi sada jedni od najboljih prijatelja u zivotu. Jos jednom se izvinjavam i bio bih jako zahvalan ako uopste procitate ovo i razmislite o mojem banu.
Hvala unapred.
Pre svega zelim da se izvinim Muji, Abrahamu i Mazhoru na svim mojim prekrsenim pravilima, shvatam da sam napravio veliku gresku i da nisam trebao tako nesto da napravim. Uskoro ce proci godinu dana otkad sam dobio black listu i jako mi je krivo zbog toga. Smatram da sam naucio lekciju i jako bih voleo ako bih ikako mogao da dobijem unban, prihvatio bih da mi se obricu sva vozila novac odeca itd... Na ovom serveru sam dosta toga naucio i upoznao dosta ljudi koji su mi sada jedni od najboljih prijatelja u zivotu. Jos jednom se izvinjavam i bio bih jako zahvalan ako uopste procitate ovo i razmislite o mojem banu.
Hvala unapred.