Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
1120
Players nickname
Maki Jakic
Suspect ID
19763 , 46737
Date of violation
Mar 14, 2024
Time of violation
15:09
Proofs
https://imgur.com/a/Wrr10Zh

MarinJ

Player
Player
Joined
Feb 20, 2024
Messages
47
Pozdrav postovana Administarcijo pre 2 meseca sam bio u familiji Sicilian Family i cuo sam kako je navedeni igrac Igor Bilanovic id:19763 prebacio kucu na Bobanu Bilanovic id:46737 za manju drzavnu cenu, cena te kuce je 4.250.00 a on joj je prebacio za 2.125.000 mozda cak i manje samim time je prekrsio pravilo G.P 1.7 Zabranjen je prijenos imovine na dar (uključujući neonske cipele), čiji ukupni iznos prelazi 5.000.000 $(Dopušteno vam je primiti 5.000.000 $ i prenijeti 5.000.000 $ dnevno.) (Dopušteno je povući/ polagati novac iz/na obiteljski bilans.) | Zabrana 60 dana
molim administarciju da pregledaju logove detaljno.

 

Don Patron

Player
Player
Joined
Jan 26, 2024
Messages
23
Zamolio bi ih i da tebi isto pogledaju,jer si bio s njima dok sve to znaš,kakav si ti to lik,izadi ispred kuće upoznaj prave ljude,ovo nije stvarni svijet .
 

mskof

Player
Player
Joined
Dec 7, 2023
Messages
13
Koliko ja znam ti nisi bio u našoj familiji MarinJ. I koliko ja poznajem Igora on nikada to nije radio na takav način. Več je prošlo dva mjeseca, zašto odma nisi kačio kad je to istina. Mislim da si ti na prvom mjestu koka treba da provere i pomožnosti još 6.22
 

MarinJ

Player
Player
Joined
Feb 20, 2024
Messages
47
Koliko ja znam ti nisi bio u našoj familiji MarinJ. I koliko ja poznajem Igora on nikada to nije radio na takav način. Več je prošlo dva mjeseca, zašto odma nisi kačio kad je to istina. Mislim da si ti na prvom mjestu koka treba da provere i pomožnosti još 6.22
lagan si sine moj :) a druga stvar polako ide vas Igorcic i vasa Bobanica dana60 ne bi se vi tolko uzjebali da to nije istina ;) G.P 1.7 lagano sve ce se proverit u logovima do tada poyy ;)
 

Lav Montana

Player
Player
Joined
Feb 13, 2023
Messages
97
Mirne bato moj ajde izadju is kuće idi u crvku da se izviniš bogu na ovim lažima, kao prvo imas 48 sati da dostaviš žalbu na foru to je 2 dana ti si se malo zajebao ne 2 meseca nego 2 dana da te naučim kad ne znaš kao druga stvar u logovima pose da nisi bio u femu, tako sa ti jedino možeš da posisas za laganje administracije, ljubi te brat samo idi u crkvu da t ne kazni Bog…
 

MarinJ

Player
Player
Joined
Feb 20, 2024
Messages
47
Mirne bato moj ajde izadju is kuće idi u crvku da se izviniš bogu na ovim lažima, kao prvo imas 48 sati da dostaviš žalbu na foru to je 2 dana ti si se malo zajebao ne 2 meseca nego 2 dana da te naučim kad ne znaš kao druga stvar u logovima pose da nisi bio u femu, tako sa ti jedino možeš da posisas za laganje administracije, ljubi te brat samo idi u crkvu da t ne kazni Bog…
Ljubi te brat nauči pravila G.P 1.7 vredi u svakom vremenu kao i G.P 1.4 nauči pravila kinderu mali
 

Lav Montana

Player
Player
Joined
Feb 13, 2023
Messages
97
Ljubi te brat nauči pravila G.P 1.7 vredi u svakom vremenu kao i G.P 1.4 nauči pravila kinderu mali
Naučio sam ih ja kad si ti jeo pesak sa 2 godine ti sada samo još gluplji ispadaš saces da ides za laganje administracije 😘
 

Jockeee

Player
Player
Joined
Feb 8, 2023
Messages
498
Pozdrav postovana Administarcijo pre 2 meseca sam bio u familiji Sicilian Family i cuo sam kako je navedeni igrac Igor Bilanovic id:19763 prebacio kucu na Bobanu Bilanovic id:46737 za manju drzavnu cenu, cena te kuce je 4.250.00 a on joj je prebacio za 2.125.000 mozda cak i manje samim time je prekrsio pravilo G.P 1.7 Zabranjen je prijenos imovine na dar (uključujući neonske cipele), čiji ukupni iznos prelazi 5.000.000 $(Dopušteno vam je primiti 5.000.000 $ i prenijeti 5.000.000 $ dnevno.) (Dopušteno je povući/ polagati novac iz/na obiteljski bilans.) | Zabrana 60 dana
molim administarciju da pregledaju logove detaljno.

E majmune jedan glup si kao kurac usmrdeo si se pored kompa izadji na svez vazduh malo
 

Jockeee

Player
Player
Joined
Feb 8, 2023
Messages
498
sta je boli istina sto ce vam mala Droljana otici na bahamcice 60 dana

Pravo da ti kazem ne interesuje me za nju nego za igora A ti debilu jedna sto se skrivas iza ekrana i nemas sta da radis treba forum da ti se banuje
 

MarinJ

Player
Player
Joined
Feb 20, 2024
Messages
47
Pravo da ti kazem ne interesuje me za nju nego za igora A ti debilu jedna sto se skrivas iza ekrana i nemas sta da radis treba forum da ti se banuje
a za Igor pa dobro ide Igor na bahamcice a ti mali mlati mudane spusti ta mala muda na zemlju jos ti dlake na kurcu nisu narasle kinderu jedan idi spavaj popi mleka pre spavanja
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom