Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.

Nizzy Makoundou

Future As Culture💙🤍
Player
Joined
Jan 21, 2022
Messages
289
1. Vaše ime IRL: Vukan

2. Vaše godine: 17

3. Vremenska zona: GMT +1

4. Prosjek online po danu: 5-6h

5. Vaš Discord: vukaaannnn

6. Vaše ingame ime: Nizzy Sosa

7. Vaš ID 13655

Dodatne informacije

1. Lider za.....The Ballas

2. Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije? (Navedite tri razloga uz objašnjenje)

2.1 Kao prvo dosta dugo igram na grandovom projektu, i dobro poznajem sistem rada Gang-ova, poznajem sve sisteme turfova i kako funkcionisu.Bio sam u svim organizacijama na serveru bila to drzavna ili kriminalna org. Dobro znam kakav sistem rada svaka org ima i mislim da bi to mogao da iskoristim na poboljsanje samih Ballasa kao org.

2.2 Mislim da imam dosta prednosti nad drugim kandidatima jer poznajem dosta dobar dio servera i sa svima sam skoro dobar, to znaci da bio od Ballasa napravio organizaciju na sledecem nivou RP-a. Imam vec spremnu ekipu za Turfove i grafite, znaci cim bi se organizacija unfreezala te ekipice bi se prebacile na rad. A nas cilj kao org bi bio da budemo najaktivnija i najbolja kriminalna org od svih.

2.3 Voljan sam za radom sa novijim igracima u org koji se ne razumiju u to, ali naravno za sve mora imati neka disciplina i red, naravno bice zabave jer je to najbitnije kao org da smo svi zadovoljni sa onim sto radimo. Ali ipak morace se postovati neki red da bi ispunili obecanje najbolje kriminalne organizacije na serveru.

3. Vaš savjet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji.

3.1. Aktivnost clanova bi se gledala veoma cesto. Bili igraci na tajnoj radnji, farbali grafite, radili talacke a aktivni memberi genga bi naravno bili nagradjeni najvjerovatnije sa novcem ili sa rank up-om

3.2 Samo ljudi cije ja povjerenje imam mogli bi biti 11 rank u organizaciji, zato sto necu kao lider da dajem osobama 11 rank koje eto tako znam kroz rp ali da ih ispostujem za rank i dam im 11 rank i onda mi poslije nabiju warn ili nesto gore. Znaci za 11 rank trebace se imati moje povjerenje bilo to steceno kroz rad u org ili od bilo to od prije.

3.3 Kao lider gledao bih da sto ozbiljnije osobe primam u org, znaci minimalno 10 godina u gradu ili ti 10 level, zelim da osobe imaju neko iskustvo u gradu da bi ih primio u geng i da dobro poznaju pravila>

3.4 Sto se tice ispitivanja svaka osoba koja bi htjela da udje morala bi proci ispitivanje na kojem bi mogli imati maksimalno 2 greske. Na tom ispitivanju morao bi znati minimalno 5 ghetto pravila i 7 obicnih pravila.

3.5 Kada smo kod ispitivanja, svaki clan koji zeli da postane turfer morace proci jos jedno dodatno ispitivanje u kojem bi bio pitana turf pravila.Da nebi na turfovima dolazilo do krsenja pravila i slicno.

3.6 Sve greske, nepravilnosti zavisi od situacije probali bi rijesiti na najsmireniji nacin, znaci prva kazna bi mozda bila i oprostena zavisi od situacija pa bi onda isli sa opomena itd.

3.7 Pokusao bih sto vise da aktiviram Graffiti team, na kraju dana bi gledao koliki je profit od grafita i na osnovu toga bi davao bonuse Graffiti team-u.

To je to od mene, Srecno ostalim kandidatima
Nizzy Sosa.
 

Marin Solo

My silence is just another word for my pain.
Player
Joined
Jan 1, 2022
Messages
1,917
ODBIJENO!

Aplikacije su zatvorene!

ZATVORENO!
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom