Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected Leader of the Ballas Gang | Lazar Rokafela

Rejected
Status
Not open for further replies.

Lazar Rokafela

Active Member
Leader of unofficial org
Joined
Apr 2, 2023
Messages
130
1. Vaše ime IRL: Lazar Živković
2. Vaše godine: 25
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosjek online po danu: 4h+
5. Vaš Discord: lazarz98
6. Vaše ingame ime: Lazar Rokafela
7. Vaš ID: 36600

Dodatne informacije

1. Lider za : Ballas Gang
2. Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije?
a) Ballasi su za mene oduvijek bili krime org koji sam najviše poštovao i koji je u većini slučajeva kontrolisao veći dio geta (mislim da sami kontrolišu cijeli mali geto) te bih volio da se okušam kao lider te org.
b) Od kada sam došao na projekat proveo sam mnogo vremena u organizacijama (state i gangovi), te smatram da imam dosta iskustva. Imam dosta iskustva u vodjenju većeg broja ljudi kako na ovom projektu tako i van njega.
c) Zbog mog zalaganja, vremena provedenog na projektu pomaganja ljudima imam oko sebe ljude za koje smatram da bi mogli dosta da mi pomognu oko vodjenja ove organizacije i koji bi jedva dočekali da postanem lider.
3. Vaš savjet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji:
Ballas gang bi pod mojim vodstvom postao jedna od vodećih org u gradu što se tiče pljački kao i distribucije opijata i oružja.
Prvi ja kao i ljudi sa kojima bih vodio org (bivši lideri gangova i state-a) ne volimo one koji krše pravila tako da bi smo se trudili da suspendom ili kickom riješimo taj problem u našoj org, a za ostale zna se kako.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom