- Joined
- Jun 22, 2021
- Messages
- 393
Nista za pisat roman, admin je doneo trecinu odluke tako sto je samo mene stavio u jail (warn), a ostatak kompanije ( ID 818 i ID 50291) nije kaznio za P.D 1.2 i PG.
Ili da se admin sankcionise ili da se skine warn posto stvarno nema smisla da se jaila kako se kome cefne bez da budu svi ukljuceni.
Hvala i ugodno vece!
Ili da se admin sankcionise ili da se skine warn posto stvarno nema smisla da se jaila kako se kome cefne bez da budu svi ukljuceni.
Hvala i ugodno vece!