Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected Zalba na odluku administratora | Denza Washington

Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
20562
Players nickname
Fixon Gotti
Administrators nickname
Denza Washington
Date
Mar 16, 2024
Time
13:29
Proofs
https://gta5grand.com/forum/threads/633156/

Fixon Gotti

Player
Player
Joined
May 25, 2022
Messages
640
Pravilo: 6.8 Ograničeno je vršenje bilo kakvih amoralnih radnji u odnosu na osobu bez svijesti (npr. Pljuvanje, seksualne animacije itd.) | ZABRANA 3-7 dana

U pravilu pise pljuvanje itd. Na povu u zalbi se vidi da osoba mene vredja i prica "picke" dok sam mrtav, to je cisto pljuvanje nad mrtvim telom i mislim da je admin doneo pogresnu odluku. Zeleo bih da vi pogledate i adekvatno kaznite igraca koji je prekrsio navedeno pravilo tj Generalno Pravilo 6.8.

Ugodan ostatak dana!
 

Filip Filds

Player
Player
Joined
Jan 26, 2022
Messages
209
Pravilo: 6.8 Ograničeno je vršenje bilo kakvih amoralnih radnji u odnosu na osobu bez svijesti (npr. Pljuvanje, seksualne animacije itd.) | ZABRANA 3-7 dana

U pravilu pise pljuvanje itd. Na povu u zalbi se vidi da osoba mene vredja i prica "picke" dok sam mrtav, to je cisto pljuvanje nad mrtvim telom i mislim da je admin doneo pogresnu odluku. Zeleo bih da vi pogledate i adekvatno kaznite igraca koji je prekrsio navedeno pravilo tj Generalno Pravilo 6.8.

Ugodan ostatak dana!
ja sam dobio kaznu kakvu sam trebo i kao sto sam reko da ce biti ne razumem u cemu je problem pokusavas namjestit ban neko:(, kao sto sam reko bio si lider a ne znas pravila tuzno:):cautious:
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom