Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
55875
Players nickname
Mrki_Desno
Suspect ID
43100
Date of violation
Mar 16, 2024
Time of violation
16:23
Proofs
https://youtu.be/EV3PnXgV6tk

Rijad Ljevo

Player
Player
Joined
Dec 4, 2023
Messages
75
Cuje se na snimku kako prica "mrs dju*re jedno" dok sam rekao da me boli k...
 

Dragan Bajun

Player
Player
Joined
May 30, 2023
Messages
65
Tako isto stavljaju Abibaske po 31 dodjes i seres jbg , ali oke , bitno da ti svoje cenis 1000% posto više a kad kupujes minus 500%. sta da ti kazem
 

Dragan Bajun

Player
Player
Joined
May 30, 2023
Messages
65
I da se zna to je IC razgovor bio sto sam ti reko da si djubro IG , nisam ja tebe vredjo oc ko sto si ti jednog lika kad si mi doso na tezgu , radio MG i tako to
 

Rijad Ljevo

Player
Player
Joined
Dec 4, 2023
Messages
75
I da se zna to je IC razgovor bio sto sam ti reko da si djubro IG , nisam ja tebe vredjo oc ko sto si ti jednog lika kad si mi doso na tezgu , radio MG i tako to
MG AAHAHAHHAHAAHAHHA, lik dodje presvuce se predamnom i "kaze mi kako ti znas ko sam ja?" dobar dobar. A drugo taj tvoj lik nek kaci slobodno prvi je kreno da vredja itd imam i to snimljeno al necu da kacim jer dzabe sto ce on dobiti ban kad cu i ja a ovde se vidi lepo da vredjas kao prvo kao drugo za rec "retarde" kad sam reko liku jednom sam dobio ban tako da jbg sam si kriv.
 

Dragan Bajun

Player
Player
Joined
May 30, 2023
Messages
65
Pa ovo je ic vredjanje bilo bre , nauci pravilo za šta me kačiš 3.1 Vrijeđanje osobe (OOC) strogo je zabranjeno | Utišajte 180 minuta ili zabranite do 7 dana. to nije bilo OOC , nego IC , a ti sto si njemu reko da je RTD e to je OOC !!!!
 

Rijad Ljevo

Player
Player
Joined
Dec 4, 2023
Messages
75
Pa ovo je ic vredjanje bilo bre , nauci pravilo za šta me kačiš 3.1 Vrijeđanje osobe (OOC) strogo je zabranjeno | Utišajte 180 minuta ili zabranite do 7 dana. to nije bilo OOC , nego IC , a ti sto si njemu reko da je RTD e to je OOC !!!!
posto vidim da ti znas sta sam ja liku reko i znas celu situaciju nesto cu ti sad objasniti, lik je kreno da me udara i ja sam mu reko "retarde sta radis" i dobio ban posle toga i od tad me ne zanima dal cu dobiti ban za bilo sta jer imam zivot za razliku od vecine igraca na ovom serveru cak sta vise ni ne igram aktivno kao prvo.
kao drugo pisi sta oces ja sam okacio i ne interesuje me sta ce bit e tolko od mn.
 

zaki sikter

Player
Player
Joined
Sep 12, 2023
Messages
540
nakon pregleda dokaza odlucio sam odbiti ovu zalbu
Rec ,,Djubre,, ne spada pod G.P 3.1 samim tim odbijam ovu zalbu

ZATVORENO
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom