Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected Leader of Emergency Medical Services (EMS) ⏐ Alex Hendrickon

Rejected
Status
Not open for further replies.

Alex Hendrickson

Player
Player
Joined
Sep 21, 2022
Messages
336
Informacije

1. Vaše ime IRL: Aleksandar
2. Vaše godine: 27
3. Vremenska zona: CET
4. Prosjek online po danu: od 4 do 6
5. Vaš Discord: legendstorm
6. Vaše ingame ime: Alex Hendrickson
7. Vaš ID: 40042

Dodatne Informacije:
1. Lider za Emergency Medical Services (EMS)
2. Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije? (Navedite tri razloga uz objašnjenje)

- Znanje - Jedan sam od igraca koji najbolje zna pravila na serveru, vec sam 2 godine na Grandu te sam naucio u prste sva pravila.
- Iskustvo - Bio sam Lider vec 4 puta (SAHP,LSPD,GOV,NG), znam kako sa ljudima, znam sta treba da preduzmem i kako da se ponasam shodno poziciji
- Kreativnost - Uvek sam ispoljavao kreativnost u organizacijama i pokusavao uvesti neke nove nacine rada i RP-a organizacije, isto tako planiram da nastavim i sa EMS-om.

3. Vaš savjet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji.

Smatram da EMS ima puno neostvarenog potencija za RP:

Uveo bih da je prisustvo bolnicarske ekipe obavezno na svakom talackoj situaciji kako bi sto pre pomogli taocu i ostalim mogucim zrtvama na dogadjaju.
Imao bih tim ljudi koji bi vodili evidenciju stanja lekova svih organizacija i shodno potrebama dopunjavali kako nikad niko nebi bez lekova ostao!
Uveo bih obavezno pristvo EMS tima i na drzavnom dogadjajima, cisto kako bi mogli pregledati ucesnike i pomoci ako bi nekome pozlilo na lice mesta!
Postarao bi se da tim doktora redovno obilaze organizacije kako bi im pregledali zdravlje i uverili se da svi poseduju potrebna zdravsvena osiguranja!
Smatram da svi clanovi EMS-a vredno rade te trebaju i da se ponekad malo razonode od toga, organizavao bih interne dogadja (trke, maratone...) gde bi EMS promovio zdrav sportski duh i podelio par nagrada ljudima za ucestvovanje!
Postarao bih se da bolnica u Sandiju uvek aktivno radi i ima nekog od lekara koji tamo dezura!

Rankove nebih ovde tacno delio ali strktura bi bila sledeca!


High komanda - rankovi (20,19,18,17)
Komanda - rankovi (16,15,14)
Ostali rankovi - psihijatri, piloti i doktori

Srecno svima i hvala na citanju!
 

Leon Zaza

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
Aug 7, 2022
Messages
876
" Prihvaceno, intervju ce se odrzati danas (19/03/2024) u 20:00, budite u cekaonici na Grand RP discordu.
 

Leon Zaza

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
Aug 7, 2022
Messages
876
Aplikacija odbijena!
Razlog: Intervju
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom