Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected Lider za The Families Gang | Nick Santoro

Rejected
Status
Not open for further replies.

Nick Santoro

Player
Player
Joined
Apr 18, 2022
Messages
388
Informacije

1. Vaše ime IRL: Nikola
2. Vaše godine: 19
3. Vremenska zona: GTM+1
4. Prosjek online po danu: 5h
5. Vaš Discord: nido158
6. Vaše ingame ime: Nick Santoro
7. Vaš ID: 16780

Dodatne informacije

1. Lider za The Families Gang

2. Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije?

Nakon provedenih skoro dvije godine igranja na serveru kao kriminalac uvidio sam mnoge greške koje su se pravile i mnoge stvari koje se mogu poboljšati. Također želim da se RP u crime vrati kakav je bio kada sam ja krernuo a ne da sve ide ko da smo na pijaci. Moj glavni cilj je da napravim tako jednu bandu da bi ljudni sami sebe dovodili u pitanje ulazeci u ghetto. Zelim da vodim svoju bandu na taj nacin da se ljudi osecaju kao da su u jednoj velikoj porodici, zelim mesto gde ljudi pomazu jedni drugima i svi zajedno rastu i uce kako bi uspeli. Zelim da izbacim toksicnost i napravim bandu jakih pojedinaca koji znaju sta rade i takodje balansiraju zabavu i posao. I nakon što sam vodio već organizaciju koje je tako radila mislim da je vrijeme da se takva organizacija ponovi i da ovoga puta traje i da se pokaže da je gang itekako zanimljiva strana granda. Ali naravno imaju i turfovi koji u jednako bitni koliko i sam rp u bandama, za to hvala bogu imam savršene ljude koij će budu samnom od dana 1 pa sva do kraja.

3. Vaš savjet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji.

Moj savet za poboljsanje roleplay-a je znatno manje MG-a i općenitog kršenja pravila kao član organizacije kao lider postavicu standard koji ce ljudi morati da postuju i da se vise uzive u ulogu roleplay karaktera a ne klasicnog pucanja. Kazne će biti stroge i za svako grešku kick iz organizacije. Ako budem lider organizacije, zelim da se svi koji nam se pridruze osećaju dobrodoslim i da imaju najbolje iskustvo sa nama pre nego bilo koje druge grupe, uvek cu se pobrinuti da se moji clanovi vrlo cesto pojavljuju na dogadjajima i dacemo sve od sebe da budemo poznati po gradu, a da pri tom zadržimo dobru i pozitivnu reputaciju, prateci pravila grada.
Mislim da lidera ne cini samo njegova odluka vec ljudi koji stoje iza njega i tu su sa njim da zajedno razmisle o svemu i da donesu prave odluke.


EX Administrator servera
EX Curator: Crime
 

Marin Solo

My silence is just another word for my pain.
Player
Joined
Jan 1, 2022
Messages
1,917
PRIHVAĆENO!

Pozvani ste za lider interview za The Families Gang, Interview će se održati 21.03.2024 u 19:00 budite u čekaonici


 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom