Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
5837
Players nickname
Dominique Solgaddo
Suspect ID
15244
Date of violation
Mar 11, 2022
Time of violation
12:00
Proofs
https://youtu.be/_j2tfX6V0A4

papi2k

Player
Player
Joined
Dec 4, 2021
Messages
79
Za ovoga je Counter strike i to ruski server.
Tamo bi našao ovakve kao on, zaostale. Dečko stvara jebeno lošu sliku o Regroupu gdje ima i normalnih ljudi.

loshm1 kako mislis MG? Za ovakvu spodobu ne treba MGat odmah skužiš ko je. Jedan jedini sa poremečajem. Čudi me kako dečko još nije dobio ban za cyber kill jer ovo šta radi je njemu prešlo na osobnu razinu, a to je zabrinjavajuce. Dovoljno si pametan da to shvatiš i sam, mislim, valjda jesi barem toliko pametan.
Vidimo se u našem famu opet uskoro ne sumnjam u to. :)

ljubi brat
 

loshm1

touch grass
Player
Joined
Nov 6, 2021
Messages
94
Za ovoga je Counter strike i to ruski server.
Tamo bi našao ovakve kao on, zaostale. Dečko stvara jebeno lošu sliku o Regroupu gdje ima i normalnih ljudi.

loshm1 kako mislis MG? Za ovakvu spodobu ne treba MGat odmah skužiš ko je. Jedan jedini sa poremečajem. Čudi me kako dečko još nije dobio ban za cyber kill jer ovo šta radi je njemu prešlo na osobnu razinu, a to je zabrinjavajuce. Dovoljno si pametan da to shvatiš i sam, mislim, valjda jesi barem toliko pametan.
Vidimo se u našem famu opet uskoro ne sumnjam u to. :)

ljubi brat
Zar ono nije discord u pozadini, ili sam ja pogresno cuo? Sto se tice drugog dela ... ziva istina. Vasu kucu posjecujem uglavnom iz razloga raid-a, ali po discordu cesto svadjam sa par kidova iz vaseg fama, zato sto su zaostali ko i ovaj mozda malo vise.

ljubi brat
 

papi2k

Player
Player
Joined
Dec 4, 2021
Messages
79
Budimo malo realni brate mili, nije ovdje stvar diskorda i MGa, stvar je da vas dečko uništava a vi ne radite ništa povodom toga.
Svaka familija ima par pasa koji su na neki nacin poremeceni, mi ne osporavamo to. Ali naši ljudi ne rade ovakve stvari, naši ljudi prcaju u granicama normale i koliko im igrica dozvoljava. Ne mozes usporediti Ingrand provociranje za svakodnevnim RDMom i privatim Diskord porukama "ako vas ja ne ubijam netko drugi ce", "ne mozete mi nista", "napusite mi se kurca"...

Mislim, nema smisla stvarno :D Barem nama nema smisla, vama ocito ima kada ga podrzavate. Vasa stvar brate mili. Ali nemojte onda zamjerati verbalnim provokacijama od random ljudi. Ignorirajte.
Mi smo ignorirali dok je bilo na verbalnoj razini ali ovo više nije verbalno, ovo je njemu postalno osobno.

Vidimo se po getu svakako bratko
 

dominique Soldaddo

Player
Player
Joined
Mar 5, 2022
Messages
85
samo bih zamolio administraciju da sankcionise gore pomenutog igraca sa odgovarajucom kaznom jer ta tim detetom stvarno vise nema smisla imati bilo kakav rp jer je decko cist rdm igrac sto se moze videti iz predhodnih zalbi na doticnog
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom