Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.

Robinjo Junior

Player
Player
Joined
Oct 28, 2023
Messages
104
1. Vaše ime IRL: Robinjo
2. Vaše godine: 15
3. Vremenska zona:
GMT +1
4. Prosjek online po danu:
6h-12h
5. Vaš Discord:
robinjo7
6. Vaše ingame ime:
Robinjo Junior
7. Vaš ID: 42628


1. Lider za.....


The Families

2. Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije? (Navedite tri razloga uz objašnjenje)


1. Zelim da postanem lider ove specificne organizacije zbog mog prijasnjeg iskustva u crime-u, imam dosta godina provedenih u gradu i znam kako stvari funkcionisu, vec sam prije vodio dosta ljudi na sve evente samim tim znam da vodim ljude bez da prave probleme i da budu mirni dok se radi nesto bitno, i smatram da bih se nasao dobro na poziciji lidera.

2. Poznajem sva RP, generalna i najbitnije ghetto pravila, i svega sto se tice organizacije. Takodjer bih se pobrinuo da prije nego se iko ubaci u organizaciju da bude dobro ispitan RP i ghetto pravila.

3. Poznajem jako dobre i iskusne ljude koji su jako upuceni u roleplay, koji znaju i prate sve sto se desava u gradu. Oni bi vodili organizaciju dok ja nisam tu, pobrinuo bih se da svaki clan organizacije mora da radi isto kao i svi ostali prije rank up-a. Bonusi bi se dobivali najvise zbog farbanja graffita i naravno aktivnosti kao sto su gun storeovi, 24/7, FZ raid itd..


3. Vaš savjet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji.


RP u organizaciji mi je jako vazan i pobrinuo bih se da se smanji MG kojeg ima previse u svakoj organizaciji. Takodjer bih pokusao da ne bude ikakvih konflikta medju clanovima organizacije. Kickovi iz org bi bili rijetki ako se desavaju greske jer mislim da se sve moze rijesit rijecima te bih dao svima drugu sansu, naravno ako prijasnja greska nije bila uzrok Warna ili slicno. Tokinost bi bila strogo zabranjena, samim tim ko je toksican dobio bi instant kick.


RANKOVI

1. Suspend


2. Newbie

3. Baby Dealer

4. Dealer

5. Grafitti Team

6. Hustler

7. Ghetto Cleaner

8. Graffiti Team Leader

9. Turfer

10. Commander

11. O.G

12. CO-LEADER

13. Leader

Hvala na citanju i sretno svim ostalim kandidatima.
 

Marin Solo

My silence is just another word for my pain.
Player
Joined
Jan 1, 2022
Messages
1,917
Odbijeno!

IG kazne

ZATVORENO!
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom