Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Approved Shomy_McQueen | generalno pravilo 6.4

Status
Not open for further replies.
Your ID
13913
Players nickname
Frank White
Administrators nickname
Shomy McQueen
Date
Mar 11, 2022
Time
15:28
Proofs
s

Racoon

Player
Player
Joined
Jan 8, 2022
Messages
42
Poslat sam u demorgan za generalno pravilo 6.4 po threadu 63506. Nema nikakvo objasnjenje kako sam ja igrao loseg policajca. Ne razumem stvarno. Molim admina da pogleda opet thread.
 

Racoon

Player
Player
Joined
Jan 8, 2022
Messages
42
Udario sam lika u celiji i za to sam dobio demorgan? Znate li vi koliko ljudi to rade svaki dan, koliko sam se drao na ljude kad rade to u rp situacijama. Ovo nije rp situacija. Tu je obustavljena svaka rp situacija. Taj decko je napravio 16 gresaka. Gde su admini da specaju momke koji udaraju sa cekicima , pucaju kalasima po glavi,a da .. to je lspd. nista, izvinjavam se....
 

Racoon

Player
Player
Joined
Jan 8, 2022
Messages
42
Njegovi drugari pucaju po zatvoru, sa ovim u celiji nije ni moglo da se rpa. Naucite sta je roleplay pa me kaznite. Iovako ne zna pola admina pravila.
 

Racoon

Player
Player
Joined
Jan 8, 2022
Messages
42
Ja sam uzivao u roleplay situacijama sa normalnim ljudima i bilo je lepo igrati sa takvim zrelim ljudima na ovom serveru. Vi ne morate da drzite takve ljude.. Pustite ih niz vodu. Ima ko ce da popuni ovaj server.
 

Nikolaaaa

Player
Player
Joined
Nov 17, 2021
Messages
91
Kao Lider SAHP organizacije vam ovo pisem. Ovde oni prekidaju RP situaciju samim tim kada gaze bolnicara i pricaju da mu da ne dize lika, pre toga dolaze u zatvor i pucaju, ne na parkingu zatvora vec unutar zatvora. Jer su gospoda radila MG
 

Racoon

Player
Player
Joined
Jan 8, 2022
Messages
42
Ja sam zbog udarca dobio warn, a ne demorgan. Molim da mi se skine to.
 

Ivkezz

Player
Player
Joined
Oct 27, 2021
Messages
4,936
Poštovanje, Ovaj put cete dobiti unwarn, Sledeci put pripazite kada nekog stavljate u samnicu, Jer ste samo dosli do njega i stavili ga u samnicu.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom