Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected i was banned on cheating charges because of a bug that was in the game

Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
115168
Players nickname
Devran ElChavo
Administrators nickname
William Miller
Date
Mar 10, 2022
Time
1:04
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=FBxjnGk1Yks

devrandas1547

Player
Player
Joined
Feb 8, 2022
Messages
25
Ben bir 7 gün blok çömelme ve çekim bir hile hata gibi ama bir kez ctrl tuşuna bastığınızda ve unutun, sol tıklama ile ne kadar sıkarsanız sıkın, her zaman crouches ben de size bir video gönderiyorum biliyorum. 4. dakikadan sonra izleyebilir misin? Bilinçli olarak yaptığım bir şey değil, ateş ederim.
  1. çömelirken bile nişan alamıyorsunuz, sol tıklamayla sıktığınızda çömeliyor, denerseniz görebilirsiniz vdm attım, dokunsam bile vdm sayıyor ama son zamanlarda beni böcek hilesiyle suçladınız, anlaşmazlık çıkardınız ve her şeyi kontrol ettiniz bu aynı şekildi, bilinçli olarak yapmadığım bir şey yüzünden yasaklanıyorum 7 günlük
 

devrandas1547

Player
Player
Joined
Feb 8, 2022
Messages
25
i ate a 7-day ban for the reason that there is a bug in the game squatting and shooting, but this is not something that is done consciously, when I press ctrl 1 time, the squatting bug happens, when I shoot myself squatting, I am accused of cheating the bug of this game, something like the last incident happened again in video 4. minütes if you look forward to the minute, I'm getting off and shooting normally, he's squatting on his own.
 

Alex Odd

Deputy Chief Administrator
Deputy Chief Administrator
Joined
Apr 28, 2021
Messages
5,115
Rules for filing a complaint:
  • The topic should be designed strictly according to the form;
  • The topic title should briefly describe the essence of the problem and the nickname of the administrator who issued the penalty (otherwise, the checking administrator has the right to refuse to consider the complaint).
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom