- Joined
- May 21, 2023
- Messages
- 66
Pozdrav postovana Administracijo
Dobio sam ban za G.P. 4.1 od bivseg administratora Allena Siktera za G.P 4.1.
Shvatio sam svoju gresku
Volio bih kada bi mogao dobiti unban na ovom prelijepom serveru.
Stekao sam mnogo novih prijatelja, mnogo lijepig vremena itd i sada mi je mnogo zao sto ne mogu nastaviti igrati na mom nalogu.
Veliki pozdrav.
Dobio sam ban za G.P. 4.1 od bivseg administratora Allena Siktera za G.P 4.1.
Shvatio sam svoju gresku
Volio bih kada bi mogao dobiti unban na ovom prelijepom serveru.
Stekao sam mnogo novih prijatelja, mnogo lijepig vremena itd i sada mi je mnogo zao sto ne mogu nastaviti igrati na mom nalogu.
Veliki pozdrav.