Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected Leader of Emergency Medical Services (EMS) ⏐ Vukasina Federov

Rejected
Status
Not open for further replies.

Vukasina Escobar

Player
Player
Joined
Nov 9, 2021
Messages
42
Informacije

1. Vaše ime IRL: Vukasin
2. Vaše godine: 14
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosjek online po danu: od 2 do 5h
5. Vaš Discord: vukasin9464
6. Vaše ingame ime: Vukasina Federov
7. Vaš ID: 4644

Dodatne Informacije:
1. Lider za Emergency Medical Services (EMS)
2. Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije? (Navedite tri razloga uz objašnjenje)
Iskreno ima dosta stvari koje me cina za poziciju lidera EMS(Emergency Medical Services) jer imam iskustva u org kao leganih tolko i ilegalnih ali ilegalne nisu tema sad vec moje iskustvo.Proveo sam polovinu svog vremena dok sam na projektu u org i moram da kazem da je zanimljivo sve od biti policajac(PD) i sve do bolnicara(EMS).
1 Iskustvo-kao sto sam rekao vecinu vremena sam proveo proveo u org i to vreme prepolovljeno deli vreme provedeno u legalnoj i ilegalnoj org radio sam puno u njima i imam iskustva za voljdstvo ove specificne organizacije
2 Voljdstvo-verovali vi ili ne ja sam vecinu puta bio hc u legalnim org i vodio evente talacke patrole sve zato ovo stavljam kao razlog da bi bio izabran kadidat za dalje ispitivanje.
3 Obozavanje-Iskreno da kazem obozavam ovo da radim idem redom po gradu i pomazem ljudima tako da sam prikupio puno iskustva sa time ali bi hteo biti lider org jer mi je zelja bila da postanem jedanput lider neke org a mislim da je ovo prilika za mene.
3. Vaš savjet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji.
EMS je specificna organizacija za mene ovde je drugacija prica nego bilo gde drugde mislim da bi bilo lepo da se ubace neke stvari koje ce pomoci oko odrzavanju zdravlja stanovnika a i mislim da je ovo dobra prilika da se pokaze sta zapravo znaci EMS.EMS nije samo da udjes u org i da se vozikas i zaradjujes pare ovo je org koja zahteva dobro voljdstvo ili bi moglo opet doci do biranja novog lidera,Moji planovi su da se za svaki event (Podmornica,Nosac,Banka.itd)daje adrenalin svim legalnim organizacijama 5 minuta pre pocetka eventa sto bi im pomoglo u odbrani eventa.Svakog dana bi bio neko od 12h pa do 00h na vratima u glavnoj bolnici i sendi bolnici,


Rankovi
-------------HC---------------

20 Direktor bolnice
19 Zamenik direktora bolnice
18 Asistent direktora bolnice
17 Sef Bolnice
16 Medicinski Inspektor
---------------HS---------------
15 Sef Labaratorije
14 Sef Doktora
13 Sef Pilota
12 Z.Sef Pilota
-----------Osoblje--------------
11.Labaratoriski tehnicar
10,Profesionalni pilot
9.Psiholog
8.Profesionalni doktor
7 Mladji Labaratoriski tehnicar
6,Pilot
5Mladji doktor
4.Hitna pomoc
3.Doktor na obuci
2,Suspend 12h
1.Suspend 24h


Srecno svima i hvala na citanju!
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom