Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected Moguce koriscenje zabranjenih reduxa na FAM waru | Valiance

Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
21
Players nickname
Dragan Obama
Suspect ID
0000
Date of violation
Mar 11, 2022
Time of violation
20:05
Proofs
https://streamable.com/twzvyx

loshm1

touch grass
Player
Joined
Nov 6, 2021
Messages
94
Dostavite POV i ne pisite offtop, nzm st tu nije jasno
 

losmi popovic

Player
Player
Joined
Nov 15, 2021
Messages
18
Pozdrav, dok sam gledao POV od doticnog Dragana, tacno se vidi da u momentu kad je on trcao prema kontejneru 56 sekunda tacno, vidi se covek iz nase porodice koji imao ugao i pucao na njega, momenat kada je on prisao kontejneru neko ga je pucao sa ledja jer se vidi da meci prolaze pored.
 

losmi popovic

Player
Player
Joined
Nov 15, 2021
Messages
18
Prestanite da naredjujete, ukoliko admini odluce da je potreban POV on ce biti i dostavljen! Druga stvar, Ovo je cisto nagadjanje, isto tako mogu i ja pov da okacim i kazem mislim da imaju cit hocu sve ljude da mi dostave pov sto apsolutno nema smisla jer je puno ljudi i pucanje je na sve strane, treca i poslednja stvar covek koji je ubio Dragana uopste ni ne koristi redux. Pomirite se sa cinjenicom i pucamo se sledeci mesec kad se novi zreb izvuce:)
 

losmi popovic

Player
Player
Joined
Nov 15, 2021
Messages
18
Niko nije switchao fam da bi igrao za nas, koliko znam, svaki igrac sme da ima twinky nalog, svaki nalog za sebe ima roleplay pricu, sto znaci da ti ako si sa jednim nalogom u nekoj fam ili organizaciji, ne znaci da na twinky-u moras da budes isto to, imas pravo da gradis drugu roleplay pricu:)
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom