Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
21867
Players nickname
Nikola Baci
Suspect ID
54558
Date of violation
Mar 20, 2024
Time of violation
00:00
Proofs
https://imgur.com/a/tr1LekT

Vranjanaccx

Player
Player
Joined
Feb 6, 2024
Messages
15
ovo je bleckmailing jer ja sam bio co lider i ja sam spremo ljude za evente ovo nisu velike kolicine a i on meni preti da ja ako izadjem iz fama da ce da me kaci za kradju kad se lepo pogleda nisu velike kolicine tako da eto
 

Vranjanaccx

Player
Player
Joined
Feb 6, 2024
Messages
15
decko je svakog iz porodice okacio za kradju i ako mu je uzo 1 rev zato sto ih ucenjuje ako izadju da ce ih kaci ja nisam mogo da trpim vise to izaso sam pa sad nek dobijem ban 27 god ne interesuje me
senior admin aj resi te ako mozete
 

Vranjanaccx

Player
Player
Joined
Feb 6, 2024
Messages
15
bio sam u familji rank 9 normalno da sam trebo da uzimam za fam da dajem ljudima za event sta je tu cudno ja tu ne vidim kradju
 

Nikola Baci

Player
Player
Joined
Apr 2, 2022
Messages
59
Normalno da cu vas kacim kad vi svi mislite da sam ja budala i da mozete da uzimate koliko zelite svega i ako ja kazem da ne uzmete,imam jos puno slika koliko si uzeo mogu okaciti nije mi problem,ali mislim da je ovo dosta.
 

Luka Joe

Nabijem te na kurac jesi me cuo
Player
Joined
May 17, 2023
Messages
295
Normalno da cu vas kacim kad vi svi mislite da sam ja budala i da mozete da uzimate koliko zelite svega i ako ja kazem da ne uzmete,imam jos puno slika koliko si uzeo mogu okaciti nije mi problem,ali mislim da je ovo dosta.
e moj nikola dosta sad s blackmailom ocito je sta radis vec vidim rejected
 

Vranjanaccx

Player
Player
Joined
Feb 6, 2024
Messages
15
Normalno da cu vas kacim kad vi svi mislite da sam ja budala i da mozete da uzimate koliko zelite svega i ako ja kazem da ne uzmete,imam jos puno slika koliko si uzeo mogu okaciti nije mi problem,ali mislim da je ovo dosta.
ne pravi se lice ovo su normalne kolicine ovo se treba reject cist blekmailing pogledaj te njegove prosle zalbe videcete sve
 

Tefo Koturic

Leader
Leader
Joined
Nov 26, 2021
Messages
2,780
Nakon pregleda dokaza, odlučio sam Prihvatiti ovu žalbu.
ID 54558 dobit će kaznu za Generalno pravilo 6.22
Zabranjena je prodaja/kupovina obiteljskih biznisa ili podizanje/uplata novca na/sa porodičnog računa bez odobrenja lidera porodice, kao i uzimanje iz skladišta i obiteljskih automobila (spada pod pravilo prevare 1.3)​
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom