Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
nebitno
Players nickname
nebitno
Suspect ID
56043
Date of violation
Mar 20, 2024
Time of violation
20:53
Proofs
https://hr.wikipedia.org/wiki/Krtica_(agent)

Agent009

Player
Player
Joined
Mar 19, 2024
Messages
3
Postovana administracijo, ovog puta sam pripremio dovoljno materijala na kojem se vidi Bug Abuse od strane (56043). Naime osoba sam koja je u trenutku desavanja imala pristup discord pozivu (streaming-u). Naime na slici 1(1 hosted at ImgBB) pokazivao rekao je osobi da ce joj pokazati kako proci kroz zid.Na slici 2(acctually2 hosted at ImgBB) se vidi kako osoba postavlja stolicu kroz ogradu, te na slici 3(2 hosted at ImgBB) se vidi kako sjeda na tu (predhodno spomenutu) stolicu te na taj nacin prolazi kroz zid. Posto sam ove slike dobio od Agenta koji inace pronalazi/razotkriva ljude u svrhe videozapisnih materijala slike su cut-ovane, ali drugi Agent mi je povjerio slike sa discord stream-a. Evo tih slika; pre vracanja stolice kroz zid (3 hosted at ImgBB), te nakon prolaska kroz zid (vec spomenutom stolicom) (4 hosted at ImgBB). Nadam se da je ovo dovoljno dokaza nazalost nismo jos u mogucnosti dostavljati video materijale, no po pricama smatra se da osoba (56043) jer prebacila preko 26m u jednom danu (mozda nije istina ali je osoba to bila, jednom prilikom izjavila).
 

Denza Washington 🔥

Leader
Leader
Joined
May 16, 2023
Messages
1,984
Nakon pregleda dokaza trenutno ne mogu zakljuciti ovu žalbu !

Dostavite i ispravite podatke o podnosiocu žalbe, unesite Vaš ID i vaše IG Ime

Dokazni materijal mora se poklapati sa vašim ID-om u formatu žalbe sa dokazima na slici, naravno mora se vidjeti fullscreen gdje piše datum i vrijeme dešavanja

Dostavite sve neophodne dokaze bez skrivanja bilo kakvih cinjenica, sjeckanja, editovanja i slicno

Imate rok 12h
 

Agent009

Player
Player
Joined
Mar 19, 2024
Messages
3
Pa mislim iskreno "Znaci bilo ko moze da radi bug abuse cak i ako se vidi da ga radi ? Zanimljivo", nerazumijem ako se sve vini na pov, cak iako je pov crop zbog privatnosti jednog od agenta, kako bi mogao razotkriti druge. Meni je zao ako nemozete prihvatiti ovu zalbu, zamolio bi da onda neki visi cin (admin) pregleda zalbu, jer ovo stvarno nije uredu. Svi potrebni dokazi (nema veze sto su crop-ani) su dostavljeni, ako stvarno mislite da su dokazi fake pogledajte logove (ukoliko postoje) te u njima pronadjite kordinate postavljanja stolice te move(ment) suspect (56043). A u ostalome ako bi ja morao dostaviti svoj id i svoj ig nick da bi ste vi kaznili igraca koji krsi pravila, onda smatram da ga nebiste ni trebali kazniti (banovati), nego nagraditi. Hvala na citanju i (mozda) razumijevanju!
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom