Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Approved Korumpiranost & Admin Abuse | Nepoznati adminstrator

Status
Not open for further replies.
Your ID
31
Players nickname
Haszbula Namogedov
Administrators nickname
nepoznato
Date
Mar 20, 2024
Time
20:30
Proofs
//

Miki_Moncler

Player
Player
Joined
Jun 13, 2021
Messages
118
Pozdrav,

Danas je bila aukcija za parking br. 101. Na aukciji je bio moj bid od $600 mil sve do 20:30. Ja sam se nalazio u svojoj garazi s upaljenom aukcijom na mobitelu.
Međutim u 20:30 me outbidovao "Pota Naudi" ID 21771. Kad sam isao da uzvratim bid nepoznati adminstrator me je teleportao iz garaze na aerodrom, bio je nevidljiv te nisam mogao vidjeti koji admin je u tom trenutku. Automatski mi se ugasila aukcija te se ID 48024 nalazio pored mene a ja sam lezao mrtav. Zbog te situacije nisam vise bio u mogucnosti bidati, te je samim time i zakljuceno bidanje na aukciji. Nazalost POV nemam u trenutku kada me admin teleportao vec samo od trenutka kako mrtav lezim pored ID 48024, ali znam da to nista ne znaci jer se nista ne vidi. Sve mozete provjeriti u logovima te povezati tko me je teleportao.
A POV mogu prikazati privatno (zbog privatnih razloga) adminu ukoliko bude potrebno.
Zamolio bih da se administrator te svi koji su sudjelovali, da ih ne imenujem javno, strogo kazne te da se biznis obriše i da se aukcija ponovi uzevši u obzir da je ocigledna namjera bila sabotiranje te da je biznis kupljen u situaciji admin abjuzanja.

Hvala.
Pisem ovo u ime priatelja jer mu je forum banovan.
 

Ale Vassago

Player
Player
Joined
Dec 12, 2021
Messages
356
Ja ne verujem sta se radi u danasnje vreme pff prosto da budes u soku
Sto lepo nisu isli posteno pa ko uzme uzeo je ne vidim svrhu ovoga vise srece drugi put
Bice bolje
 

Okasoke66

Player
Player
Joined
Mar 21, 2024
Messages
4
    • Žalbu podnosi osoba koja nije povezana sa situacijom. (POV (video-dokaz) mora osobno podnijeti osoba koja je uključena u situaciju);
 

Okasoke66

Player
Player
Joined
Mar 21, 2024
Messages
4
Pozdrav,

Danas je bila aukcija za parking br. 101. Na aukciji je bio moj bid od $600 mil sve do 20:30. Ja sam se nalazio u svojoj garazi s upaljenom aukcijom na mobitelu.
Međutim u 20:30 me outbidovao "Pota Naudi" ID 21771. Kad sam isao da uzvratim bid nepoznati adminstrator me je teleportao iz garaze na aerodrom, bio je nevidljiv te nisam mogao vidjeti koji admin je u tom trenutku. Automatski mi se ugasila aukcija te se ID 48024 nalazio pored mene a ja sam lezao mrtav. Zbog te situacije nisam vise bio u mogucnosti bidati, te je samim time i zakljuceno bidanje na aukciji. Nazalost POV nemam u trenutku kada me admin teleportao vec samo od trenutka kako mrtav lezim pored ID 48024, ali znam da to nista ne znaci jer se nista ne vidi. Sve mozete provjeriti u logovima te povezati tko me je teleportao.
A POV mogu prikazati privatno (zbog privatnih razloga) adminu ukoliko bude potrebno.
Zamolio bih da se administrator te svi koji su sudjelovali, da ih ne imenujem javno, strogo kazne te da se biznis obriše i da se aukcija ponovi uzevši u obzir da je ocigledna namjera bila sabotiranje te da je biznis kupljen u situaciji admin abjuzanja.

Hvala.
Pisem ovo u ime priatelja jer mu je forum banovan.
Nije bio admin abuse kada ste za vase privatne porodicne potrebe koristili admina Fico Moncler 27170 i sa tim radili admin abuse?

Fico je dobio ban za to ali vi jos uvijek niste.

Nakon sto je dobio ban sklonio si iz sa forum signature sliku na kojoj se i on nalazi da vas ne bi povezali i da ne bi odgovarao za prekrsena pravila.

Da ne pominjemo razne privilegije koje ste imali radivsi admin abuse i kada cete vi biti kaznjeni za iskoristavanje administratora Fice i drugijeh ih za vase porodice u svoju korist?

Niko se nije jucer rodio da ne zna da ste poznati po abuseanju.
 

Okasoke66

Player
Player
Joined
Mar 21, 2024
Messages
4
Pozdrav,

Danas je bila aukcija za parking br. 101. Na aukciji je bio moj bid od $600 mil sve do 20:30. Ja sam se nalazio u svojoj garazi s upaljenom aukcijom na mobitelu.
Međutim u 20:30 me outbidovao "Pota Naudi" ID 21771. Kad sam isao da uzvratim bid nepoznati adminstrator me je teleportao iz garaze na aerodrom, bio je nevidljiv te nisam mogao vidjeti koji admin je u tom trenutku. Automatski mi se ugasila aukcija te se ID 48024 nalazio pored mene a ja sam lezao mrtav. Zbog te situacije nisam vise bio u mogucnosti bidati, te je samim time i zakljuceno bidanje na aukciji. Nazalost POV nemam u trenutku kada me admin teleportao vec samo od trenutka kako mrtav lezim pored ID 48024, ali znam da to nista ne znaci jer se nista ne vidi. Sve mozete provjeriti u logovima te povezati tko me je teleportao.
A POV mogu prikazati privatno (zbog privatnih razloga) adminu ukoliko bude potrebno.
Zamolio bih da se administrator te svi koji su sudjelovali, da ih ne imenujem javno, strogo kazne te da se biznis obriše i da se aukcija ponovi uzevši u obzir da je ocigledna namjera bila sabotiranje te da je biznis kupljen u situaciji admin abjuzanja.

Hvala.
Pisem ovo u ime priatelja jer mu je forum banovan.
Zasto postavljas zalbu u ime druge osobe kada je to po pravilima foruma strogo zabranjeno?

Zasto i dalje drzis u porodici osobe poput Fice i izdajes im ogromne bonuse kao nagradu jer su ti pomagali kada su bili admini? Svi clanovi vase porodice iskoristavali su te privilegije radili admin abuse i posle izlaska iz admina ili isteka bana za admin abuse nagradili ste ih sa novcem ili biznisem sto se moze vidjeti u logovima

Sumljivo zar ne?

Sram vas bilo krsite pravila i pravite se da nista niste krivi.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom