Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
24602
Players nickname
Miki Delon
Suspect ID
55682
Date of violation
Mar 21, 2024
Time of violation
13:25
Proofs
https://imgur.com/upload

Miki Delon

Player
Player
Joined
Jun 10, 2022
Messages
506
Postovana administracijo zamolio bih da se ovo rijesi jer ovo stvarno nema smisla da neki 55k ID pokusava da scama okolo naokolo druge igrace na serveru i prodaje na tezgi svetlecu majcu koja vredi 4mil max prvo je stavlja za 40mil a nakon toga mu sva dodatna upozorenja nisu bila dovoljna pa je odlucio da stavi cijenu 200mil. Nadam se da cete se potruditi ovo resiti jer stvarno nema smisla da se ovo desava. Lp


Prva slika: Druga slika:
SVAKI OFFTOPIC DA SE KAZNI !!!
 

Nenad Sosa

Player
Player
Joined
Feb 8, 2024
Messages
7
Majica je otisla na aukciji prosli put za oko 8 miliona koliko mi se cini, zadnji put za 5 miliona i nesto. Sad ne znam da li ako mu neko trazi da proba majicu moze ispisati random cenu na majici, ja kad pitam lika da stavi nesto na pijaci da probam, uvek stave neke lude cifre, samo da bih je probao.
Ne znam koju ti je cenu rekao za majicu, ali svako ko ima vise od 5 miliona sigurno se razume koliko vredi ta majica i ne bi je kupio za 40, ili pak 200 miliona. Svakako ovo je moje misljenje, ali tu je administracija da odluci. Onda i abibaske sto su ljudi kupovali za 10 miliona sad stavljaju na pijac po 30. Ako tako gledas..
 

Miki Delon

Player
Player
Joined
Jun 10, 2022
Messages
506
Majica je otisla na aukciji prosli put za oko 8 miliona koliko mi se cini, zadnji put za 5 miliona i nesto. Sad ne znam da li ako mu neko trazi da proba majicu moze ispisati random cenu na majici, ja kad pitam lika da stavi nesto na pijaci da probam, uvek stave neke lude cifre, samo da bih je probao.
Ne znam koju ti je cenu rekao za majicu, ali svako ko ima vise od 5 miliona sigurno se razume koliko vredi ta majica i ne bi je kupio za 40, ili pak 200 miliona. Svakako ovo je moje misljenje, ali tu je administracija da odluci. Onda i abibaske sto su ljudi kupovali za 10 miliona sad stavljaju na pijac po 30. Ako tako gledas..
abibas je davno vredio 10mil sada je oko 28mil
 

Luka Finac

Player
Player
Joined
Feb 22, 2024
Messages
4
Ja sam majicu stavio da bi ljudi probali a i sami su rekli sa hoce majcu da probaju normalno da cu staviti 200m a ne od 1$ pa do 5.9m koliko je cijenim da mi ko ne kupio nemaju dokaz kad su rekli da oce probati majicu i nemaju dokaz o tome kako su mene i Farko Pancicc-a ismijavali i kako su nam OGROMNE cijene ja mislim da majica vrijedi max 10m. Lp.
 

Miki Delon

Player
Player
Joined
Jun 10, 2022
Messages
506
Ja sam majicu stavio da bi ljudi probali a i sami su rekli sa hoce majcu da probaju normalno da cu staviti 200m a ne od 1$ pa do 5.9m koliko je cijenim da mi ko ne kupio nemaju dokaz kad su rekli da oce probati majicu i nemaju dokaz o tome kako su mene i Farko Pancicc-a ismijavali i kako su nam OGROMNE cijene ja mislim da majica vrijedi max 10m. Lp.
jedno je misliti drugo je znati.... nemoj misliti tebi tako malom to moze naskoditi jako puno
 

Luka Finac

Player
Player
Joined
Feb 22, 2024
Messages
4
jedno je misliti drugo je znati.... nemoj misliti tebi tako malom to moze naskoditi jako puno
Adminnistracija ja mislim da je ovo prevrsilo svaku mjeru i granicu ja molim Admina koji bude ovo rjesavao da ga kazni radi ovog
 

Aldin Verstappen

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
Oct 6, 2021
Messages
3,671
Odbijeno

Ovo nazalost i dalje ne spada pod GP 1.3 , kao sto smo vise puta In Game rekli sad za sad ako neko kupi ide ban za GP 1.7 , jedina promjena koja je donjeta ako neko stavi primjer tri itema/stvari identicna / ista gdje su dva po primjer dajem samo ; 3miliona a treci kosta mnogo vise to je GP 1.3

Hvala vam na razumjevanju !
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom