Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected 𝗙𝗮𝗶𝗹𝗥𝗣 𝗚𝗢𝗩 | 𝗜𝗗: 𝟵𝟭𝟱𝟵 𝟯𝟯𝟬𝟭

Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
11156
Players nickname
Matke Rich
Suspect ID
9159
Date of violation
Mar 12, 2022
Time of violation
1:24
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=tfCseHngemE&ab_channel=MATKE

Shomy McQueen

╚════▣◎▣════╝
Player
Joined
Oct 13, 2021
Messages
420
Nakon pregleda dokaza, trenutno ne mogu zaključiti ovu žalbu.​
  • Molimo priložite dokaze o cijeloj situaciji
 

Buzga

Player
Player
Joined
Dec 27, 2021
Messages
19
Pored svih ljudi dosao je direktno do mene i obracao se samo meni. Celu noc sam nosio sluzbenu masku "Balaklavu", tako da ne znam po kom osnovu je on otkrio ko sam ja i gde radim i da li uopste negde radim. Pogledao sam snimak osobe koja me tereti i nisu se cula moja upozorenja da napusti lokaciju. Prilozicu snumak na kome se to cuje, verovatno je u pitanju problem sa gradom.

 

Buzga

Player
Player
Joined
Dec 27, 2021
Messages
19
Ne znam po cemu je to FailRP, kada smo mi na vrsenju tajnog zadatka uz direktnu dozvolu Nacelnika Policije i njegovog zamenika.
 

Matke Magluta

Player
Player
Joined
Jan 23, 2022
Messages
462
Kakvog tajnog zadatka? Vozate se po gradu svako vece i pucate ove sto robuju bankomate i jos se sprdate po discordu?
Mislim da ce ovaj video ispod da dokaze sve, bravo GOV samo napred sa tom korupcijom i izdrkavanjem sa svojim ulogama.
Ne zanima me da li ce se zalba prihvatiti samo ce ljudi videti sta vi radite.
 

Matke Magluta

Player
Player
Joined
Jan 23, 2022
Messages
462
Uopste nema sta da se raspravljam sa vama kad licno lider i njegovi zamenici nose Heavy Snipere stalno kod sebe sto znaci opet korupcija, jer niko nema biografiju a znate da su ta oruzja ilegalna. Vas samo treba bacati sa brane IC sto ce i biti od danas, jer vi ne igrate po pravilima posto i ne znate sta su pravila.
 

Buzga

Player
Player
Joined
Dec 27, 2021
Messages
19
Korunpiranost zato sto branimo bankomate od ovih sto ih "robuju". Ne vidim tu nikakvu povezanost sa korupcijom. I ne znam sto se koriste tudji snimci...
 

Matke Magluta

Player
Player
Joined
Jan 23, 2022
Messages
462
Korumpiranost jer radis zloupotrebu sluzbenog polozaja, jer ti kao GOV nemas prava to da radis a radis to sto radis, tako da se smatra kao korumpiranost. To su snimci mojih ljudi licno napravljeni po mom zahtevu, prijatno!
 

Johnson99

Player
Player
Joined
Jan 13, 2022
Messages
23
Korunpiranost zato sto branimo bankomate od ovih sto ih "robuju". Ne vidim tu nikakvu povezanost sa korupcijom. I ne znam sto se koriste tudji snimci...
To nije FailRP sto priznajes ovde da idete na bankomate kao pripadnici USSSa? Najbolje bi bilo da usput pocnete da lecite ljude, da budete ko EMS
 

Shomy McQueen

╚════▣◎▣════╝
Player
Joined
Oct 13, 2021
Messages
420
Nakon pregleda dokaza, odlučio sam Odbiti ovu žalbu.​
  • Obzirom da su članovi GOVa bili u odeći LSPD da bi pomogli pri tajnom zadatku u dogovoru sa Načelnikom LSPDa ovog puta neće biti kažnjeni. Takodje na snimkom koji ste priložili pravite sumnju članovima LSPD/GOV obzirom da ste ih pratili tih par minuta te su vas ispucali uz upozorenje. Na snimku igrača ID: 9159 se čuje kako vam daje upozorenje, ali u tom trenutku nastao je problem sa glasovima te ga vi niste čuli.

  • Budući da ste vi primetili tj. pomislili da članovi GOVa krše pravila trebali ste ih istog trenutka prijaviti a ne IC raditi MG samim tim jer ste ih ispratili baš iz tog razloga jer znate da su tu članovi GOVa i njihov leader ID: 8173. Sledećeg puta pripazite na to.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom