Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Approved Mass rule breake | 45003, 48176, 27610

Status
Not open for further replies.
Your ID
54503
Players nickname
Pesic Blueray
Suspect ID
45003 48176 27610
Date of violation
Mar 22, 2024
Time of violation
17:09
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=51tT7FBLWTQ

Nesa Star

Player
Player
Joined
Jan 5, 2024
Messages
4
ne prdi imate dve godine dosli ste da trolate a p jeste skace na glavu i ti isto buraz vidis da imas dve puske na glavi i ti kao da nemas vracas se ajde zdravo ja buraz imam 4k sati na rp serverima i nemoj ti mene da ucis nesto malcu berzglavi
Decko al si ti glup nije fear rp ako ima samo 2 puske nauci nesto brate moj lepi i to ti nije pg ko ti kupio gta napravio je najvecu gresku
 

Nesa Star

Player
Player
Joined
Jan 5, 2024
Messages
4
Vid spremali smo se za rejd ko niko te nije zvao za panel. I ovaj tvoj provocira kao i ti video si da se spremamo za nesto i doso si da proviciras postavio si pov u sred razgovora
E bas je znao znas da idete na rejd plus doso je lik za panel jer mu je neki lik reko da je tu panel nemozes ti da kazes da je bejto i svejedno ne smijes da radis kao sto ste sad uradili
 

Lager_NyX

Player
Player
Joined
Dec 18, 2023
Messages
144
E bas je znao znas da idete na rejd plus doso je lik za panel jer mu je neki lik reko da je tu panel nemozes ti da kazes da je bejto i svejedno ne smijes da radis kao sto ste sad uradili
si glup ili se glup pravis ja sam mu lepo reko neka dostavi ceo jebeni pov da vidimo ko ga zvao za panel jer na oglasima ja ne vidim niko da trazi radnike za panel
 

Lager_NyX

Player
Player
Joined
Dec 18, 2023
Messages
144
Decko al si ti glup nije fear rp ako ima samo 2 puske nauci nesto brate moj lepi i to ti nije pg ko ti kupio gta napravio je najvecu gresku
i + fear je ako imas 2 puske na glavi
porasnite malo i naucite pravila pa dodjite na server
 

Michael Goat

Player
Player
Joined
Jan 24, 2022
Messages
1,854
Nakon pregleda dokaza, odlučio sam Prihvatiti ovu žalbu.
  • ID 27610 dobiće kaznu za G.P 6.15
  • ID 54503 dobiće kaznu za MG
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom