Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
32826
Players nickname
mylle marsal
Suspect ID
26184
Date of violation
Mar 22, 2024
Time of violation
18:32
Proofs
https://imgur.com/25yNVK3

marsal_mylle

Player
Player
Joined
Oct 24, 2022
Messages
45
Dobar dan postovana administracijo. ID 26184 je uradio bug abuse kada je osigurao Truffade Chiron Super Sport na preko 3.000 dana potpuno besplatno i sa tim je ustedio preko 300$ mil. za osiguranje i nije snosio posljedice za to. Siguran sam da je to radio i sa drugim autima tako da to treba da se provjeri. Hvala lijepo i ugodan ostatak dana.
 

Amer Bely

Player
Player
Joined
Jul 15, 2022
Messages
102
Poštovana administracijo, daj događaj je se desio prije skoro 9 mijeseci. Ja sam od tada bio banovan 6 mjeseci za pravilo 1.8-
Zabranjeno je komuniciranje između vašeg glavnog računa i twinka. Svaki prijenos imovine ili novca dovest će do TRAJNE zabrane oba računa.
Smatram da ne bih trabo biti banovan posle toliko vremena za gore navedeno pravilo. Jer od tada i sad ponovo od kada igram nemam ni jedan prekršaj čak ni obični demorgan In-Game.
Naravno na administraciji je da donese odluku što se tiče žalbe od dotične osobe. Hvala na razumijevanju.
 

Amer Bely

Player
Player
Joined
Jul 15, 2022
Messages
102
Dobar dan postovana administracijo. ID 26184 je uradio bug abuse kada je osigurao Truffade Chiron Super Sport na preko 3.000 dana potpuno besplatno i sa tim je ustedio preko 300$ mil. za osiguranje i nije snosio posljedice za to. Siguran sam da je to radio i sa drugim autima tako da to treba da se provjeri. Hvala lijepo i ugodan ostatak dana.
I jos mnogi pored mene nisu odgovarali ne samo zqa osiguranje nego i za još što šta toga ali nema veze. Ako će tvom srcu biti lakše ja pristajem i na brisanje auta (Truffade Chiron Supersport R i Ubermacht x7 i Progen P1). 😘
 

Amer Bely

Player
Player
Joined
Jul 15, 2022
Messages
102
"Ubermacht X7" i "Truffade Chiron Supersport R" su oba auta koja su kupljena za grand coinse, što se može naravni provjeriti. Ako treba Ime računa sa kojeg su uplaćeni grand coinsi i to se moze dostaviti vrhovima administracije. Bilo bi lijepo ako će se već obrisati oba auta da se vrate grand coinsi koji su potrošeni za iste.




 

Stefo Zero

Player
Player
Joined
Feb 6, 2022
Messages
42
"Ubermacht X7" i "Truffade Chiron Supersport R" su oba auta koja su kupljena za grand coinse, što se može naravni provjeriti. Ako treba Ime računa sa kojeg su uplaćeni grand coinsi i to se moze dostaviti vrhovima administracije. Bilo bi lijepo ako će se već obrisati oba auta da se vrate grand coinsi koji su potrošeni za iste.




Brate svaka ti cast skidam kapu za tebe, nauci i mene da to radim svega ti na svetu hahah, ako je istina da je proslo toliko vremena od osiguravanja vozila (48h+) Onda zalba ne vazi jer nije kradja nikakva tkd ima svoj rok koji vazi
 

Marin Solo

My silence is just another word for my pain.
Player
Joined
Jan 1, 2022
Messages
1,917
Nakon pregleda dokaza, odlučio sam Odbiti ovui žalbu!​
  • Na snimci zaslona koju ste dostavili iz vaše perspektive (POV) vidljiv je samo djelomičan prikaz zaslona, što rezultira nedostatkom dovoljno uvjerljivih dokaza za sankcioniranje spomenutog igrača.
ZATVORENO!
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom