Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected Ban za konstano krsenje pravila | Abraham Elkhabib

Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
16726,1410
Players nickname
Munja Magluta Fry Gedora
Administrators nickname
Abraham Elkhabib
Date
Mar 15, 2023
Time
00:00
Proofs
xxx

Munjaviii

Player
Player
Joined
Feb 25, 2024
Messages
18
Dobro vece dobio Sam ban pre godinu I 4 Dana tacno zeleo bi da se izvinim na mojim postupcima I greskama svatam da Sam gresio I da Sam krsio mnogo pravila svakodnevno razumem da Sam zasluzio tu kaznu Ali zelim ovim putem da se izvinim I da pitam za oprost jel mi igrica mnogo nedostaje I zelim da se vratim na server na bilo koji akaunt Ili Munju Ili Fry ne znam sta mi vi smatrate za main Ali ja smatram Munju jel na fry Sam samo napravio kad saam slucajno uso prvi put na server I onda Sam odma napdavio novi Munju da bi mi postao to main radi lepseg ida .
Ali sad to nije ni bitno sto Sam napravio Ili te stvari nego zelim da pitam jel bi mogli da mi date "last change " Ako bi mi Dali obecevam da necy krsiti pravila I da cu se potruditi da budem bolji I da ne krsim niti jednom pravilo jako mi je zao sto Sam lago I sto Sam ban eveido Al svatite nedostaje mi vas projemat I stcarno Sam zeleo igrati I zato Sam to napravio znam da nije bilo fer sa moje strane Ali sad zleim da sve popravim I da vam dokazem da Sam se promenio znam da sad ovo sto pisem izgleda ko hrpa lazi Al isitna je zao mi je I jednostavno ne znam kako da mi oprostite jel ne znam dal je to I moguce jako zelim da igram sa svojim priljateljima I da se druzimo na rpu kroz zezanje I kroz zabavu bez krsenja pravila.
Hvala na svemu , nadam se da Ce te me ovaj put razumeti I da Ce mo se opet sresti na rpu .
Najiskrenije Munja
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom