Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
45003
Players nickname
Rizbo jeftic
Suspect ID
50092 the ballas gan
Date of violation
Mar 23, 2024
Time of violation
00:00
Proofs
https://youtu.be/0nG3BA5icK4

Don rizbo

Player
Player
Joined
Oct 31, 2023
Messages
374
Niko te nije gazio ja sam bio na blek i neki tvoj ljubicasti je mahao puskom i upalio sam pov
 

Don rizbo

Player
Player
Joined
Oct 31, 2023
Messages
374
Brate nisam bio to ja ja sam dosao na blek tek tad i idalje ste me ubili u prodavnicci ipsred tj. Odma ispred sto je neakiriptovana gz ja nusam ni znao da ste tu
 

Don rizbo

Player
Player
Joined
Oct 31, 2023
Messages
374
Dovoljno je da zakljuce da ste me pucali izaso sam iz belak jer mi je neato onaj ljubicasti upreivao pusku i govorio aj u geto izaso jsam da kupim neatio u 24/7 i video sam vas Stao sam kod prodavnice nisam mogao od drveta da izadjem i vi st me krwnuli da pucate
 

Stefo Zero

Player
Player
Joined
Feb 6, 2022
Messages
42
Legendo stojao si ispred prodavnice u autu, svako je mogao da te ubije i svaka im cast na tome, da si bio u njoj nebi smeli da te ubiju ali buduci da nisi ni krenuo da ulazis u prodavnicu smeli su da te ubiju, a taj ljubicasti koliko vidim niti ti je uperivao puske niti nista, moj savet ti je da naucis bolje pravila i da tek onda ides na black i u ghetto jer to sto si ti bio lider "Neformalne" I to je pod znakom pitanaj i to velikim ne znaci da ti znas wow pravila, necu te pitati za godiste ali buduci da pises "netreba, bijo, trazijo, gazijo" Rekao bih da imas izmedju 7 i 11 al ajde da ne idem previse off topic ovo ti je cista glupost od zalbe tkd si se dzaba znojio i mucio da kacis i objavljujes :)
 

Don rizbo

Player
Player
Joined
Oct 31, 2023
Messages
374
Dobio sam kaznu za istu stavar jer sam ubio lika na istom mestu i dobio sam kaznu
 

Stefo Zero

Player
Player
Joined
Feb 6, 2022
Messages
42
Svakako, to ne menja cinjenicu da oni nisu smeli da te ubiju ali moguce da gresim.
 

Kristina Castillo

Player
Player
Joined
Apr 9, 2022
Messages
2,158
Nakon pregleda dokaza, odlučila sam Prihvatiti ovu žalbu.

  • ID 58092 ce dobiti kaznu za P.Z.Z.1.1.
  • ID 45003 ce dobiti kaznu za MG
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom