Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected Ne aktivnost EMS-a na dep. I ID EMS

Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
32718
Players nickname
Aleksandar Stojcevicc
Suspect ID
0000
Date of violation
Mar 22, 2024
Time of violation
23:48
Proofs
https://youtu.be/ZKkqcWTGCro

Cofi Refresh

Player
Player
Joined
Jul 12, 2022
Messages
24
ja nevjerujem koliko su ljudi ljubomorni to nisu istine, 7.5 nesto mi je poznat taj broj boli li?
takoder sta mikso nije zadovoljio sinoc?
 

Cofi Refresh

Player
Player
Joined
Jul 12, 2022
Messages
24
Trimovano ili ne... Znate li kada treba da budete na podmornicu? I da li znate da je podmornica obavezna.....
Momci vodi li ste EMS 2 mjeseca hocete li se vise okaniti nas i EMS kao i Vladu, jadno je sto pokusavate da nabijete warn svaki dan odrasti te vise a ti mikso stariji si od nas sviju a ponasas se ko da si dijete od 8 godina. Toliko od mene vidimo se za 7.5 minuta
 

Mikso Albushi

MIKASO
Player
Joined
Feb 20, 2024
Messages
26
Momci vodi li ste EMS 2 mjeseca hocete li se vise okaniti nas i EMS kao i Vladu, jadno je sto pokusavate da nabijete warn svaki dan odrasti te vise a ti mikso stariji si od nas sviju a ponasas se ko da si dijete od 8 godina. Toliko od mene vidimo se za 7.5 minuta
SAmi ste krivi nije do mene.. Ljudi vam 3 DEPA pisu da li dolazite na podmornicu... Nisam vam ja kriv :)
 

Cofi Refresh

Player
Player
Joined
Jul 12, 2022
Messages
24
SAmi ste krivi nije do mene.. Ljudi vam 3 DEPA pisu da li dolazite na podmornicu... Nisam vam ja kriv :)
3 depa jel vidis jedan dep pametni i kako da pise kada je u helikopteru covek aj ne pravi se pametan misko ispadas gluplji nego sto jesi
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom