Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Approved La Makedonas | Neformalna Organizacija

David Makedonas

Participant
Leader of unofficial org
Joined
Feb 5, 2024
Messages
15
Ime naše porodice: La Makedonas

Leader porodice: David Makedonas 56072

Broj kuće porodice: 591

Discord Leadera Porodice: davidmakedonas

Forum Link od vlasnika porodice: Davidos Makedonas

Istorija porodice: Mi smo nastali veoma cudno ali interesantno nakon sto sam ja otisao nazad u Mexiko nasao sam jednu grupu sta su isto Latino Makedonci i poceo sam da se druzim sa njima i oni su mi posle par meseci zapoceli da mi kazuju da nemamo niko para i moramo da zapocnemo sa nekakvim poslovima , odma se neko pronasao da kaze najbrze mozemo da zaradimo pare tokom kriminala i ja sam predlozio da sa nasim 1000 dolara kupimo na crno pistolje i opremu i da napadnemo neciji bunker sta stampa pare u njemu . Nakon par dana nasli jedan Bunker sa 200k u njemu i poceli smo da pravimo plan da ga napadnemo i resli smo da udjemo skrisum ali je bilo alarma i dosli su oni a bilo ih je 5 a nas samo 3 ali nismo se predali ubili smo ih i uzeli pare i otisli. Nakon toga smo otisli na stanu ne praveci problema ali su nas problemi jurili i trazili su nas dosta ljudi za te pare . Nakon mesec dana nije nas niko vise trazio i poceli smo da nalazimo vise clanova za nasu grupu i da se nazovemo La Makedonas i da pocnemo sa ozbiljnim poslovima kao sto su pljackanje Banke,Bankomata,Prodavnice i tako dalje . Do dan danas ima nas vise od 20 nas i radimo svakakve kriminalne poslove i niko nam nemoze nista zato sto smo sakriveni i dosta sigurni zbog nasig Talenta i vestina . I tako je nastala Grupa sto je postala u Porodicu sto je pod imenom La Makedonas.

Poslovanje: Momentalno nemamo nikakvih familijarnih biznisa ali zato sad spremamo se da pocnemo da sakupljamo neke biznise za familiju i da budemo jaci u biznise u familijie

Ciljevi:
1. Da budemo u top 25 familija u celom Gradu .
2. Da imamo puno vernih i loyalnih ljudi u familiji
3. Da imamo puno Biznisa i sve sto nam treba za Familiju da budemo sto jaci.

Pravila Porodice:

1. Na Fam Evente mora Fam outfit.

2. Ne sme da se vredjaju nikako Clanovi Porodice a posebno HC.

3. Mora da se ide na svaki Event ako ste u Gradu.

4. Nema nikakva vrsta kradje u Familiju .

5. Molba za povecanje ranka ili bonuse nema , to nadgledavaju HC



Rankovi:

Rank 1. - El Makedonas : Nov clan Porodice i ne zna jos puno stvari o nama.

Rank 2. - La Makedonas : Clan koji se prilagodava na nasa pravila i razumeva malo sistem Porodice

Rank 3. - El Fuego Makedonas : Ovo je za one sto su naucila sistem i pravila ali mogu i bolje.

Rank 4. - Hermoso Makedonas : Clan koji ide na Evente i zna malo vise za Porodicu i sklapa se sa nama.

Rank 5. - Guapo Makedonas : Clan koji je redovno ovde i radi svoje poslove kako treba.

Rank 6. El Salivotas Makedonas : Clan je iskustan u svoj Rad , zna sta radi i pocinje da shvaca dosta bolje od svih.

Rank 7. - Mafioso Makedonas : Clan je Mafijas radi svakakve Akcije i vodi clanove da rade svoje poslove svaki dan.

Rank 8 - Buchon Makedonas : Clan koji radi dosta poslova i pomaze za Porodicu najvise sto moze i pokusava da drzi Porodicu pod kontrolom.

Rank 9. - Don Neto Makedonas : Zamenik Porodice , mora da odrzava Porodicu kad Glava nije tu.

Rank 10. - El Jefe Makedonas : Glava Porodice , komanduje svima i nesme niko da ga ne slusa.

Logo Porodice:

image.png


Porodicni Outfit:
20240323190106_1.jpg
 

Michael Goat

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
Jan 24, 2022
Messages
1,673
Prihvatam vašu neformalnu organizaciju!
Hvala za apliciranje,
uživajte i nemojte kršiti server pravila i ne idite protiv server skripti.
Neformalna organizacija će vam biti data u roku od 24-48 sata u igri i na discordu

Na GRAND discordu obavezni ste da upisete svoje ime po formatu Ime familije | Ime inGame
 

David Makedonas

Participant
Leader of unofficial org
Joined
Feb 5, 2024
Messages
15
Promena lidera
Staro ime lidera: David Makedonas
Novo ime Lidera: Lazar Rokafella
Discord novog lidera: lazarz98
Forum novog lidera: Lazar Rokafela
 

Lazar Rokafela

Active Member
Leader of unofficial org
Joined
Apr 2, 2023
Messages
130
Promena imena familije
Staro ime familije: La Makedonas
Novo ime Familije: Rokafella's
 

Lazar Rokafela

Active Member
Leader of unofficial org
Joined
Apr 2, 2023
Messages
130
Promijena familijarne kuce:
Stari br kuce: 591
Novi br kuce:1056
 
Top Bottom