Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
51143
Players nickname
Zoki_Cetka
Suspect ID
33311
Date of violation
Mar 24, 2024
Time of violation
00:00
Proofs
https://youtu.be/d7ojy6D_4x4

Ogishaaa

Player
Player
Joined
Dec 20, 2023
Messages
23
Lik je ubacen u fam i imao je pristup nekim autima,kada sam usao u logove video sam da su iz auta uzimane puske i maske kao sto se vidi u povu.Zamolio bih da se ovo sto pre resi.Hvala unapred.
 

Akash Cartier

Player
Player
Joined
Sep 22, 2023
Messages
27
Nije istina Administracijo on sada pokusava da okrivi mog druga da mu je uzeo neke puske i maske od 2k, a prije nego sto je uzeo pitao je moze li da uzme on mu je dozvolio . Zamolio bih svaki off topic da se kazni
 

Ogishaaa

Player
Player
Joined
Dec 20, 2023
Messages
23
Ni u jednom trenutku nisam dozvolio da bude uzeta niti jedna stvar iz gepeka.Naprotiv mozete pitati ostale clanove familije da kada sam ga pitao zasto je to uradio on se smejao.Ako mislite da sam odobrio uzimanje stvari iz gepeka okacite pov da vidim gde i u kom trenutku sam ja dozvolio da se uzimaju stvari iz gepeka.
 

Michael Goat

Player
Player
Joined
Jan 24, 2022
Messages
1,855
Nakon pregleda dokaza, odlučio sam Odbiti ovu žalbu.
  • Lider nije potvrdio da je ovo istina (Ukoliko postavljate žalbu za kradju iz porodice, a niste lider porodice, lider mora napisati ovde da to odobrava i tako potvrditi da je u pitanju kradja)
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom