Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
13207
Players nickname
Mia_Hypnotik
Suspect ID
2102-7571-13998
Date of violation
Mar 12, 2022
Time of violation
15:06
Proofs
https://youtu.be/VFvDPmI7-yI

Ibrahim Hybrid | 1215

Blocked
Blocked
Joined
Jan 6, 2022
Messages
26
Kao što možete videti na snimku mi smo nezvanično org naš prijatelj oseća da će biti opljačkan pa je pozvao pomoćnu pa idemo da ubijemo porodicu i hteli smo da ih opljačkamo posle toga smo ih sve ubili oživeli tipa sa 2102 id kažemo da podigne ruke i nije on je trčao i pričao, onda nakon toga idemo do drugog tipa koji ima 7571 id on je uradio isto i počeo je da trči i momak sa 7571 on je admin na svom tvink nalogu i njegovo ime je micko_nevolja sa 2459 i poslednji momak pored drveta kao što možete videti na snimku bori se za dnevnik da ne bude opljačkan.

Hvala
 

Nani_Armone

Player
Player
Joined
Nov 5, 2021
Messages
120
Prikljucujem se ovoj zalbi kao osudjeni da sam uradio fearrp, doticna osoba koja prijavljuje je uradila NLR i vratila se iz bolnice u jednoj minuti, ne dozvoljavam da neko radi dalju RP pricu a pre toga je feilao.
Reviewed - NLR 13207 mercy kill 15853 fear rp 16982 Ovo je nasa prijava na njih i situaciju koja se desila pre ove, tako da trazim da se ova prijava odbije jer je dotican osoba prva Feil uradila i nema pravo da se ukljucuje u dalju rp pricu.,
Hvala unapred!
 

Ibrahim Hybrid | 1215

Blocked
Blocked
Joined
Jan 6, 2022
Messages
26
Prikljucujem se ovoj zalbi kao osudjeni da sam uradio fearrp, doticna osoba koja prijavljuje je uradila NLR i vratila se iz bolnice u jednoj minuti, ne dozvoljavam da neko radi dalju RP pricu a pre toga je feilao.
Reviewed - NLR 13207 mercy kill 15853 fear rp 16982 Ovo je nasa prijava na njih i situaciju koja se desila pre ove, tako da trazim da se ova prijava odbije jer je dotican osoba prva Feil uradila i nema pravo da se ukljucuje u dalju rp pricu.,
Hvala unapred!
Nije bilo 1 min bilo je više od 5 min i posle 5 min možete se vratiti i ubiti i ako imate pov možete objaviti.
 

Stefan Micevic

Player
Player
Joined
Dec 9, 2021
Messages
499
Nakon pregleda dokaza, trenutno ne mogu zaključiti ovu žalbu.
  • Postavite duzi POV gdje se vidi cijela situacija
Imate 8h da postavite POV
 
Last edited:

Son Goku

Player
Player
Joined
Nov 2, 2021
Messages
145
kako ti znas ko je nani a ko micko ako ti pise stranac i kod jednog i kod drugog :unsure:
 

Stefan Micevic

Player
Player
Joined
Dec 9, 2021
Messages
499
Nakon pregleda dokaza, odlučio sam Odbiti ovu žalbu.
  • ID 13207 je uradio Revenge Kiling
  • ZATVORENO!
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom