Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
45428
Players nickname
Tome Rajder
Suspect ID
2726
Date of violation
Mar 23, 2024
Time of violation
14:50
Proofs
https://streamable.com/fbjg6f

Tome Rajder

Player
Player
Joined
Dec 24, 2023
Messages
39
Stižem u sjedište Bloods bande odjeven u njihovu odjeću s namjerom isplate duga zbog toga što je jedan član u njihovom sjedištu bio dužnik. Čim sam stigao u sjedište, odmah su počeli brojanje, počevši s četiri umjesto pet, i nedovršeno odbrojavanje koje umjesto pet sekundi trajalo dve. Osoba nije nosila odgovarajuću odjeću svoje bande te nakon moje smrti vrijeđala je mrtvo tijelo. Osobe rade meta-gaming i fail roleplay, po mom mišljenju, zato što ne mogu znati da ja nisam član njihove bande i da s IC razlogom dolazim u njihovo sjedište.Sve u Pov. Zamolio bih da žalbu pregleda Marin Solo,Tefo Koturic ili Leon Zaza ako je moguće ili iskusniji administrator.
 

Žile13

Player
Player
Joined
May 10, 2022
Messages
46
Stižem u sjedište Bloods bande odjeven u njihovu odjeću s namjerom isplate duga zbog toga što je jedan član u njihovom sjedištu bio dužnik. Čim sam stigao u sjedište, odmah su počeli brojanje, počevši s četiri umjesto pet, i nedovršeno odbrojavanje koje umjesto pet sekundi trajalo dve. Osoba nije nosila odgovarajuću odjeću svoje bande te nakon moje smrti vrijeđala je mrtvo tijelo. Osobe rade meta-gaming i fail roleplay, po mom mišljenju, zato što ne mogu znati da ja nisam član njihove bande i da s IC razlogom dolazim u njihovo sjedište.Sve u Pov. Zamolio bih da žalbu pregleda Marin Solo,Tefo Koturic ili Leon Zaza ako je moguće ili iskusniji administrator.
ubicu te svaki put kad dodjes tako u nas hq ako znas uopste sta je to .
 

Tome Rajder

Player
Player
Joined
Dec 24, 2023
Messages
39
Postavi cijeli pov, vrtio si se tu cijelo vrijeme oko hq, par puta ti se brojalo.
Cijeli pov nemogu da objavim pov sadrzi 1.4 GB, a razlog zbog nepostavljanja cijelog pov je taj zato sto je max sto mogu da objavim 250mb te ovaj pov sadrzi sve potrebne informacije za donošenje odluke od strane administracije, usput od strane administracije trazim da se kazni laganje na forumu opomenom ili trajinim banom acc na forumu, te ako je potrebno administraciji cijeli pov rado cu dati putem bubice, hvala na razumijevanju
 

Carlos Malchiny

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
May 1, 2022
Messages
1,314
Nakon pregleda dokaza, odlučio sam Odbiti ovu žalbu.

Nedovoljno dokaza za G.P 3.1
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom