Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.

Wulf White

Player
Player
Joined
Mar 10, 2024
Messages
9
1. Vaše ime IRL: Aleksandar
2. Vaše godine:17


3. Vremenska zona:
gtm+1
4. Od kada do kada ste inace ingame (Vremenski stavite npr od 10:00 do 19:00):
od 10 pa do 22 cak nekada do 00
5. Prosjecna aktivnost po danu(Vremenski):
12 sati
6. Vaš Discord:
0aca0
7. Vaše ingame ime:
Wullf White
8. Vaš ID:
39449
9. Želim biti kurator Crime-a ili State-a:
State-a

Dodatne informacije

1. Zašto želite postati admin?
Želim da budem admin radi toga jer mislim da imam dovoljno iskustva i sviđa mi se posao isto tako mislim da bih mi pozicija admina bila odlična jer poštujem pravila i većinom ih sve znam.Voljeo bih biti admin kako bih mogao spriječavati igrače koj se ne pridržavaju pravila da ne uništavaju igru.Vjerujem da samnom na poziciji admina nebih nikako pogriješili.Zato što sam radio u svim organizacijama i u svim kriminalnim organizacijama pa jako dobro znam proceduru i pravila servera.Isto tako kada se događa nešto gdje se trebaju pojaviti admini pratim ih za svaki korak tako da znam nešto i od procedura admina.
2. Koje su vaše prednosti?
Moje prednosti su te da ne popuštam lako i da nisam lakovjeran ili tvrdoglav.Uvjek ako je neko nešta pogriješio dobit će i kaznu a tvrdoglav nisam jer uvijek slušam boljeg i iskusnijeg od sebe.
3. Koje su vaše najveće slabosti?
Moja jedina slabost je da se jako lako naljutim na sitnice ali se znam iskontrolirat tako da nije neka slabost ali i dalje tu je.
4. Hoćeš li biti spreman napustiti RP život i postati admin?
Spreman sam nabilo što.Šta god da trebam napraviti napraviću samo da budem na poziciji admina
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je imati biznis dok ste administrator)
Nikad nisam ni imao biznis ali da ga i i mama bio bih ga spreman i sretan prodati jer znam da me čeka nešto što čekam već duže vrijeme
6.Da li postoji neki IRL problem koji vas sprječava da budete aktivni u ovom trenutku?
Trenutaćno me ništa ne sprijećava da budem aktivan koliko sam izjavio ali ako će biti nekakav problem trudit ću se da budem što aktivniji

Select for moderation
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom