Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
8644
Players nickname
Maed Strogonja
Suspect ID
0000
Date of violation
Mar 26, 2024
Time of violation
22:06
Proofs
https://imgur.com/a/iGpulw5

Maed Strogonja

🔥Ljubomorne duše mogu da ga puše 🔥
Player
Joined
Apr 1, 2022
Messages
238
Poštovani administratore, dobio sam Black Listu zbog razloga jer je FIB bio prijavljen za kršenje pravila P.Z.D 5.11 ( ) Black lista mi je dodijeljena in-game što znači IC situacija a forum žalba je OOC te mislim da je FIB masovno prekršio pravilo za P.Z.L 1.7 te da sam pogrešno kažnjen In-game. Molim da se ova žalba detaljno prouči, Hvala na čitanju!

Dokazi: , ,
 

RyukShinigami

Player
Player
Joined
Nov 11, 2022
Messages
100
Poz,od mene si dobio bl.
Pre svega si dobio bl jer smo te dosta puta videli da krsis pravila grada i da ih ne znas.
Imam i dokaze gde sam te vidjao sa sluzbenim vozilima da ides na privatne poslove kao sto je BM itd.
"Korupcija,Izgubljeno poverenje i Nepoznavanje pravila" SU SVE IC RAZLOZI.
Ponavljam ja te nisam bl zbog FORUMA nego zbog ovo gore navedenog.
Administracija je obavestena o tvom pokusaju nabijanja warna i samog disbanda ovog FIB-a.
Toliko od mene.
 

Maed Strogonja

🔥Ljubomorne duše mogu da ga puše 🔥
Player
Joined
Apr 1, 2022
Messages
238
Dobio sam BL bez veze zapravo, prvo ja u planu nisam imao nabijati WARN, drugo novac sam išao uzeti za talačke koje su bile konstantno međutim kolega je dao BL za sve org bezveze odnosno iskoristio je situaciju OOC u situaciji IC. Ova žalba nebi bila sama po sebi stavljena da je kolega imao razumijevanja ali očito da nije htio saslušati.
 

Denza Washington 🔥

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
May 16, 2023
Messages
1,590
Nakon pregleda dokaza odlucio sam ODBIT ovu žalbu !

Mješate IC i OOC situacije, organizacija može bilo kojem clanu izdati BL, razloga može biti više, nepovjerenje, korupcija itd...

Ovakav tip žalbe koje pokušavate rješiti preko foruma u historiji organizacija su uvijek odbijene, postoji VLADA pa tamo možete IC putem rješiti vaše probleme oko otkaza i crne liste, to su ic stvari i rjesavajte ih kroz RP, imate advokate, sudije, ministre, unutrasnju kontrolu i sve se može ispitati i riješiti.

ODBIJENO !
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top Bottom