Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
1986
Players nickname
Dado Mrkela
Suspect ID
5298
Date of violation
Mar 27, 2024
Time of violation
11:59
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=ZrxmZt04fuM

dadomrkela

Player
Player
Joined
Oct 25, 2021
Messages
72
Cekam bateriju da pokupim,lik dolazi sa motorom,izlazim da mu brojim gde naravno vidi da imam kratku sotku u rukama i bez obzira na to on i dalje ide po bateriju nekako se magicno porta do panela
 

Billy Butcher

Player
Player
Joined
Jul 14, 2023
Messages
15
Kao prvo nigde se ne cuje da lik broji i pritome ja sam vec pokupio panel dok je on dosao sto se tice dela sa teleportovanjem vidi se da mu se nije ucitalo da sam se pomerio jer sam prvo nestao ja pa je i onda motor dosao do mene, mada moguce je da i je i do mog neta jer celo jutro imam problem sa konekcijom.Takodje ne znam kako treba da vidim da on ima kratku sotku kad sedi u autu i samo izlazi i dodje sa sotkom odjednom bez ikakvog razloga.
 
Last edited:

dadomrkela

Player
Player
Joined
Oct 25, 2021
Messages
72
Kopaj semenke i zalivaj bastu ako nista ne vidis ,ne cujes ,nemoj da imas situacije kao na primer da krades panele,gde treba sve to da imas,cujes,vidis ,ne portas se.to sto imas problem sa netom je tvoj problem,ne moj.Prilagodi svoj uigru sa svojim mogucnostima.Trazim da se igrac kazni jer je svesno isao da uzme panel a kao sto je rekao zna da ima tehnicki problem gde ne moz eda ucestvuje u interakciji.Sta je sledece ,opet neki panel ili nesto drugo . .. .
 

Billy Butcher

Player
Player
Joined
Jul 14, 2023
Messages
15
Kopaj semenke i zalivaj bastu ako nista ne vidis ,ne cujes ,nemoj da imas situacije kao na primer da krades panele,gde treba sve to da imas,cujes,vidis ,ne portas se.to sto imas problem sa netom je tvoj problem,ne moj.Prilagodi svoj uigru sa svojim mogucnostima.Trazim da se igrac kazni jer je svesno isao da uzme panel a kao sto je rekao zna da ima tehnicki problem gde ne moz eda ucestvuje u interakciji.Sta je sledece ,opet neki panel ili nesto drugo . .. .
jebiga brate imao sam problem jutros inače je sve normalno ako ti je toliko stalo vratiću ti bateriju
 

Denza Washington 🔥

Leader
Leader
Joined
May 16, 2023
Messages
1,906
Nakon pregleda dokaza odlucio sam ODBIT ovu žalbu

Nisu pronadjene nepravilnosti, sto se tice ovog teleportovanja to je lagovanje i do interneta je.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom