Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
42072
Players nickname
Kiki Gatsby
Suspect ID
50507
Date of violation
Mar 28, 2024
Time of violation
01:30
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=AkcswxY3fxo

Headless

Player
Player
Joined
Jun 28, 2023
Messages
110
jasno se vidi kako me igras dize sa automatskom sotkom sto je PG plus ne govori sve sto treba dok dizes igraca cini mi se FailRp i ubija me ponovo kako se ja ne bih vratio u bunker da zastitim bunker od napada a iskreno me zabole za 1 bateriju usao sam samo da resim misije za Bp jer nisam imao vremena ceo dan da udjem na server zelim da se ovakvi igraci kazne sa najstrozijom kaznom nisam siguran da je prekrsio pravilo g.p 6.15 jer je ipak raid na bunker ali lepo i kulturno sam rekao eeee jer me iskreno kao sto sam vec i rekao nije briga za 1 bateriju. Hvala na citanju nadam se da ce administracija kazniti ovog igraca.
 

Marin Solo

My silence is just another word for my pain.
Player
Joined
Jan 1, 2022
Messages
1,917
Prije nego počnem pregledavati ovu žalbu. Ispravite format. Pogledajte Pravila za podnošenje žalbe
  • Dostavite POV cijele situacije.
  • Na snimci koju ste dostavili iz vaše perspektive (POV) uočljivo je da ste već u stanju nesvijesti, što implicira da je RolePlay situacija bila u tijeku već određeno vrijeme.
Imate 12 sati da ispravite ove greške
 

Headless

Player
Player
Joined
Jun 28, 2023
Messages
110
brate pravio sam ovaj banner i kad sam alt tabovao bio sam mrtav ne razumem razlog duzeg pova vidi se kako igrac krsi pravila
 

Roksa

Player
Player
Joined
Oct 31, 2023
Messages
15
gospodine admin ja cu vam reci zasto nemoze poslati duzi tab upravo zato sto je koristio svo vreme anti afk
 

Headless

Player
Player
Joined
Jun 28, 2023
Messages
110
gospodine admin ja cu vam reci zasto nemoze poslati duzi tab upravo zato sto je koristio svo vreme anti afk
sta lupas glupsti jasno se vidi kako mi je igrica alt tabovana ti uopste ne znas sta znaci anti afk to je ocigledno a ako admin ovu zalbu ne prihvati ja cu pisati zalbu na admina hvala lepo dovidjenja
 

Marin Solo

My silence is just another word for my pain.
Player
Joined
Jan 1, 2022
Messages
1,917
Nakon pregleda dokaza, odlučio sam Odbiti ovu žalbu!
  • Greške nisu ispravljene u datom roku!
ZATVORENO!
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom