Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
2318
Players nickname
Stefan Shababs
Suspect ID
43072
Date of violation
Mar 28, 2024
Time of violation
19:36h
Proofs
https://streamable.com/knhnd9

Brando Gagic

Player
Player
Joined
Jul 5, 2023
Messages
312
Mujo simba i abrahame ako ne resite ove momke iz brigade ili ti nebite familje moracemo mi da ih resavamo sa ovim stvarima a sad ce i ostali klipivi . POZDRAV OD CIKA BRANDA
 

JS€

Player
Player
Joined
Mar 30, 2023
Messages
181
Mujo simba i abrahame ako ne resite ove momke iz brigade ili ti nebite familje moracemo mi da ih resavamo sa ovim stvarima a sad ce i ostali klipivi . POZDRAV OD CIKA BRANDA
lol, nebitna familija, nisi ni u top 10.
 

Brando Gagic

Player
Player
Joined
Jul 5, 2023
Messages
312
jel volis kad te kitom po obrazima samaraju? viktor voli rekao mi je da mu je to omiljeno sto sam mu radio . a sad cete da vidite kad djavola u meni mirnom probudite sta je igranje i dali cete se naigrati.
 

Brando Gagic

Player
Player
Joined
Jul 5, 2023
Messages
312
jebace vas pera opet kunem ti se necu dan jedan videti da igram evetent samo cu vas ubijati sve sto sa pere sto sa branda jer ste smradovi mali koje gura administracija i uvek ce vas gurati ali sa cete da vidite sta ce vam se desiti sa familijom ja ti obecavam.
 

JS€

Player
Player
Joined
Mar 30, 2023
Messages
181
jebace vas pera opet kunem ti se necu dan jedan videti da igram evetent samo cu vas ubijati sve sto sa pere sto sa branda jer ste smradovi mali koje gura administracija i uvek ce vas gurati ali sa cete da vidite sta ce vam se desiti sa familijom ja ti obecavam.
onda ces tek igrati
 

Brando Gagic

Player
Player
Joined
Jul 5, 2023
Messages
312
pickice male imaju 10 godina i kurce se prvi prozivaju
jebacu vas usta ja sve jebe mi se vise da provodim vreme na ovom projetktu ako ce se ovo stvarno desavati neka me i blek listaju samo vida uzivate i da budete srecni
 

Kristina Shayk

Player
Player
Joined
Apr 9, 2022
Messages
2,154
Nakon pregleda dokaza, odlučila sam Odbiti ovu žalbu.

  • Navedeni ID je vec kaznjen za ovu situaciju
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom