Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected Licna (Personalna) Biografija | Neo Gaultier I 52473

Rejected
Status
Not open for further replies.

Neo Gaultier

Server Administrator
Server Administrator
Joined
Dec 20, 2023
Messages
82
Ime: Neo.
Pol: Muskarac.
Starost: 29.
Rasa: Belac.
Nacionalnost: Srbija/Hrvatska.
Mesto rođenja: Los Santos.
Otac: Marko Gaultier.
Majka: Kiara Gaultier.
Težina: 87.
Visina: 1,99.
Boja očiju: Zelena .
Boja kose: Crvena.
Tetovaže: na licu i rukama.
Prednosti: visok, pre dobar, vozac, snalažljiv i jak.
Slabost: 3 djece u zatvor, nestrpljiv.

Životna priča - Rođen sam prije 29 godina na auto otpadu . Kao mal bio sam jako debel i nizak zvali su me dancing shrek i imao sam velike uši pa su me i zvali uhat . Zbog stila hodanja zvali su me greedy jel je izgledalo kao da greedijam . Djetinjstvo mi je bilo teško i mama mi nije imala para . U to vrijeme jeli smo samo buđav lebac . Škola mi nije nimalo išla i imao sam samo loše ocjene . Majku mi to nije zanimalo pošto ona nije ni išla u školu . Vrijeme je brzo prolazilo i već sam išao u 8 razred gdje sam upoznao jednu lijepu curu Ane s kojom sam imao 5 djece ( Ane , Vilim , Romeo , Marino i Noah ) . Svi su oni bili jako dobri decki dok njih 3 ( Noah , Marino i Romeo ) nisu završili u zatvoru zbog krađe velikih količina bakra . Nažalost napustila me moja zena Ane nije napustila sa Ane i Vilimom . Napustio sam svu djecu i sada sam trazen u 40 drzava i imam svoju karijeru . Sada mi je život baš super , ali još imam traume iz djetinjstva .

Ishodi:
1. Neo može ubiti ljude zato što mu se ne sviđaju i zbog slabih živaca( pravilo od 5 sekundi).
2. Neo može bilo kada ici na 2v1 zbog ljutnje.
3. Neo može pretraživati, vezati, podizati stvari sa poda i pružati prvu pomoć sa pistoljima( tejzerom/revolverom) u ruci zato što ne zna što mu se sve može desiti.
4. Neo može koristiti oruzje bez naznake(XXX).
5. Neo može voziti skoro sva vozila(kopnena i vodena)
6. Neo može da vozi OffRoad sa autima koji su AWD I RFD zato što sam radio takve poslove u prošlosti. Mogu voziti svaki OFF Road auto do 65km/h OFF Road zato što sam iskusan.
7. Neo moze da rukuje oruzijem visokog kalibra kao sto su heavy sniper heavy shotgun i light machine gun zbog svoje sposobnosti od baratanja oruzjem.
 
Last edited:

Ivash Low

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
Mar 8, 2022
Messages
1,716
Biografija ODBIJENA
Prica mora imati 200+ reci

Pokusajte ponovo za 7 dana
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom