Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
30510
Players nickname
Fixi Nebulon
Suspect ID
43072
Date of violation
Mar 28, 2024
Time of violation
00:00
Proofs
https://youtu.be/GCRY-za9lEk

Brando Gagic

Player
Player
Joined
Jul 5, 2023
Messages
312
zelim vam iskreno da se naigrate evenata dok se admini ne aktiviraju da vas specaju pre eventa posto cu ja sad ovako da se ponasam dok se ne aktiviraju
 

Brando Gagic

Player
Player
Joined
Jul 5, 2023
Messages
312
TEK CU VAS JEBATI VIDECES ZAPAMTI DATUM OVAJ KAD SI ME OPUCAO NA STUDIU U HELIJU ZAPAMTI KAD SI SE NAIGRAO EVENTA
 

Trle Limeni

Player
Player
Joined
Dec 27, 2023
Messages
186
Nakon pregleda dokaza, trenutno ne mogu zaključiti ovu žalbu.
  • (Ispravite format)
  • Imate rok 8h
 

Brando Gagic

Player
Player
Joined
Jul 5, 2023
Messages
312
Dobio sam od admina licno koji je speco situaciju koji je gledao postavio sam link od demorgana koji sama sluzio za to.
 

Brando Gagic

Player
Player
Joined
Jul 5, 2023
Messages
312
ti si bre decko bolestan kao i svi klinci kompleksasi umesto da ucite od coveka sto ubija toliko ljudi a juce je dosao u grad vi gledate da mu napakujete ban da mozete da uzmete neki event. zato nikad nece nista valjati i mogu misliti u kakvog ces coveka da odrastes kad sad sa ovoliko godina se ovako ponasas. zelim ti svu srecu u zivotu kao i svima iz porodice brigada akacuki i vendeta.
 

Ckabe Slayer

Player
Player
Joined
Mar 26, 2024
Messages
19
ti si bre decko bolestan kao i svi klinci kompleksasi umesto da ucite od coveka sto ubija toliko ljudi a juce je dosao u grad vi gledate da mu napakujete ban da mozete da uzmete neki event. zato nikad nece nista valjati i mogu misliti u kakvog ces coveka da odrastes kad sad sa ovoliko godina se ovako ponasas. zelim ti svu srecu u zivotu kao i svima iz porodice brigada akacuki i vendeta.
ti nisi sav svoj brate moj tolko nemas ruke da je to nerealno dobijas ban 7 dana ne umires ne placi
 

Fixi OxFord

Player
Player
Joined
Sep 4, 2022
Messages
75
ti si bre decko bolestan kao i svi klinci kompleksasi umesto da ucite od coveka sto ubija toliko ljudi a juce je dosao u grad vi gledate da mu napakujete ban da mozete da uzmete neki event. zato nikad nece nista valjati i mogu misliti u kakvog ces coveka da odrastes kad sad sa ovoliko godina se ovako ponasas. zelim ti svu srecu u zivotu kao i svima iz porodice brigada akacuki i vendeta.

da si imao ruke hito bi ga a ne da ti se ruke tresu
 

JS€

Player
Player
Joined
Mar 30, 2023
Messages
181
ti si bre decko bolestan kao i svi klinci kompleksasi umesto da ucite od coveka sto ubija toliko ljudi a juce je dosao u grad vi gledate da mu napakujete ban da mozete da uzmete neki event. zato nikad nece nista valjati i mogu misliti u kakvog ces coveka da odrastes kad sad sa ovoliko godina se ovako ponasas. zelim ti svu srecu u zivotu kao i svima iz porodice brigada akacuki i vendeta.
sta pricas ti vise , decko ti si posvadjan sa svojim mozgom. KAKAV EVENT U JEBENOJ YAKUZI SI KOJA NE MOZE DA UDJE U TOP 10. UTRIPOVAO SI SE DA STE NAJJACI DA STE TOP 1 NE MOZETE JEBENI BIZWAR OSVOJITI
 

Brando Gagic

Player
Player
Joined
Jul 5, 2023
Messages
312
pa ti imas problem cim se takmicis sa nekim u gta 5 igrici idi sutiraj loptu u zid to sam ja radio u tvoje vreme
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom