Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.

Urke Shayk

Player
Player
Joined
Oct 10, 2023
Messages
153
Informacije

1. Vaše ime IRL:Uroš
2. Vaše godine:14
3. Vremenska zona:GMT+1
4. Prosjek online po danu:Radnim danima 2 do 3 sata vikendom 4 do 6 sati
5. Vaš Discord:urke7
6. Vaše ingame ime:Urke Indigoo
7. Vaš ID:30480

Dodatne informacije

1. Lider za LSPD.....
2. Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije? (Navedite tri razloga uz objašnjenje)
Sve do mog prvog ulaska u ovaj grad, želeo sam da se pridružim LSPD-u. Poštovanje zakona, borba protiv kriminalaca, uključivanje u LEO igru uloga je uvek bila moja omiljena strana. Biti u LSPD-u je proširio moj pogled na grad u smislu dobrog i lošeg. Ljudi koje sam sreo na putu, ljudi sa kojima sam imao zadovoljstvo da radim/služim, produbili su moju odlučnost i posvećenost ovoj organizaciji.

Za početak sa razlogom broj 1, LSPD je ono što verujem, najzabavnija i najzabavnija organizacija u kojoj se nalazi. Fokusira se na to da bude profesionalac, a istovremeno može da pruži mogućnosti i novim i starim ljudima u gradu. Ljudi su ujedinjeni u ovoj organizaciji i zaista deluju kao jedna velika porodica. LSPD organizuje zabavne događaje sa PR odeljenjem, razvija taktike i strategije za jačanje naše borbe u različitim situacijama sa našim taktičkim timovima, pa čak i samo redovno patroliranje i pomoć našim građanima izgledalo je previše jednostavno, ali vitalno za svu našu populaciju.

Drugo, LSPD je bio moj dom, sklonište i učitelj u ovom izuzetnom gradu. Sakupio sam svo svoje znanje kao i skupove veština u LSPD-u i voleo bih da mogu da prenesem takve setove veština na druge ljude kao što je tradicija na kojoj se LSPD uvek gradila. Naučio sam velike stvari i sposobnosti od zakona i propisa i interakcije malih i samo ljudi i prepoznao koliko je LSPD vredan i vredan divljenja u stanju da uradi sve ovo u svom okruženju. Voleo bih da ih prenesem na nove članove ove porodice i da usavršim one koji su već deo nas.


Na kraju, ali ne i najmanje važno, LSPD je jedna od organizacija sa najvećim brojem stanovništva koja se može iskoristiti za povećanje zabave i iskustva, kao i za smanjenje stope kriminala u gradu ako se njome dobro manipuliše. Ova populacija ima svoje uspone i padove, a jedan od glavnih je teško kontrolisati. Verujem da se uz primenu i postavljanje odgovarajućih propisa i pravila ovo može okrenuti u našu korist. Ovo takođe omogućava da se više scenarija primeni tokom igranja uloga u gradu. Možemo i mogli bismo da učestvujemo i organizujemo više događaja koji će poboljšati iskustvo za ceo grad.



3. Vaš savjet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji.

LSPD je pravna organizacija i treba da deluje profesionalno iu uniformi i van nje. U situacijama treba uvek da se pridržavamo zakona i da ne mislimo da smo iznad njega. Sprovođenjem ovog osnovnog pravila, u mogućnosti smo da stvorimo prijateljskije okruženje za sve strane. Takođe, primena više radnji preduzetih za takve kršenja pravila je takođe ključna za održavanje ovog profesionalizma u svakom trenutku.

Po mom zapažanju, čini se da uvek postoji nesporazum ili nesporazum između LSPD-a i drugih organizacija što izaziva nevolje za obe strane. Planiram da učenje pravilnog radija i poziva u odeljenju postane osnova tokom obuke oficira. Ovo uključuje, ali nije ograničeno na; učenje i pamćenje svih ključnih radio kodova, pravljenje odgovarajućih poziva odeljenja (za visoke komande) kao i stalno ažuriranje vaše situacije na radiju odgovarajućim kodovima.
Tokom svog vremena u LSPD-u, bio sam svedok mnogih oblika toksičnosti i neprikladnih jezika koji se govore iu organizaciji i van organizacije. Iako malo toga možemo da uradimo van organizacije, možemo da radimo na tome da LSPD funkcioniše kao porodica umesto jedni protiv drugih. Uvek treba koristiti pravilan i prijateljski jezik kako bi se svima osiguralo odlično iskustvo.



LSPD ima mnogo događaja koje možemo da sprovedemo mi, trebalo bi da to iskoristimo i da obezbedimo da više takvih događaja bude primenjivo tokom dana. Postoje mnogi slučajevi kada u gradu moramo čekati duge sate da se neki događaj pojavi, to nam čini rad dosadnim i manje motivisanim i samim tim smanjuje zadovoljstvo. Jedno takvo rešenje može biti promovisanje više PR događaja koji omogućavaju da se pridruži više policajaca ili više događaja kao što su kontrolni punkt, patrola u getu itd. koji će biti održivi više puta tokom dana.

Ne preporučuje se uvek korišćenje istih vozila ili taktika za stvaranje motivisanih policajaca. Umesto toga, možemo ih s vremena na vreme menjati kako bismo osigurali da ljudi s vremena na vreme dobiju novi osećaj ukusa. Ovo promoviše veću aktivnost u organizaciji i time poboljšava volju ljudi za radom. Takođe možemo; umesto da bonusi funkcionišu samo unutar odeljenja, primenite dodatni bonus za odeljenje koje je najaktivnije u svakoj nedelji, i stoga dajte ljudima nešto na čemu mogu da rade.


Hvala na čitanju moje aplikacije nadam se da vam se svidela veliki pozdrav srecno ostalim kandidatima❤❤
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom