Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.

kikac6752

Player
Player
Joined
Jan 19, 2024
Messages
18
informacije:
1. Vaše ime IRL: Kristijan
2. Vaše godine: 15
3. Vremenska zona: +1
4. Prosjek online po danu: 4-7h
5. Vaš Discord: kikogame123#9423
6. Vaše ingame ime: Kiko Vanila
7. Vaš ID:36428



Dodatne informacije:



1. Lider za Los Santos Police Department



2. Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije? (Navedite tri razloga uz objašnjenje)
-ja bih hteo biti lider ove jer imam jako velik i snazan interes za policiju lidera LSPD-ia.
Prosao sam mnoge organizacije i imam jako dobro iskustvo, veoma sam spreman da razgovaram sa svaki personom i da resimo problem na laksi nacin.



-Imam velike vestine u druge organizacije cine me prikladnim kandidatom za ulogu lidera LSPD-a. Veoma sam sposoban za svoju poziciju kako lider LSPD-a. Verujem da sam sposoban da naucim nove policajce.



-Spreman sam preuzeti ulogu lidera LSPD-a zato sto sam stekao dovoljno znanje za ovu poziciju kako lider za organizaciju LSPD-a, Isto tako znam da odrzavam red i mir u organizaciji.
Moj pristup radu karakterise posvecenost pravdi, ozbiljnost, odgovornost, rad, red i efikasnost.



3. Vaš savjet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji.

Regrutacija: ja bi odrazavao sa high commande 2-3 puta nedejlno. Kako bi mogao svaki gradjanin da nauci kako biti pravi policajac.Na regrutacii bi ispitivali generalna pravila,

Inspektori:skupio bih malo vise inspektora kako bi mogli da skupljaju dokaze za kriminalne radje od stranih GANG-ova.

A.T.J. (Anti-teroristicka jedinica) – Ova udarna jedinica ce biti sa naj spremniji ljudima u organizaciji. Oni bi isli na svaku akciju imali bi zadatak da naprave svoju taktiku

Off Road Tim – Ovi ljudi u organizaciju ce voziti off road auta po {brdima, pesku i planinima}

Instruktori : skupio bih sto vise instrukture kako bi vrsile obuku posle regrutaciju ili kad neki policajac to zahteva.Instruktori imaju zadatak da nauce nase nove policajce kako da rade u organizaciju.

Patrole – patrola je jedna od naj bitniih stvari u organizaciju. Patrlo imaju zadatak da naprave red i mir u gradu da obezedimo gradjanima bolji zivot.



Predlog cinova:


-----High Command-----

30-Nacelnik

29-Zamjenik nacelnika

28-Direktor policije

27-Komandir stanice

26-Zamjenik Komandir stanice

25-Major

24-A.T.J. Kapetan

----------------------

Command

----------------------

23-Zamenik A.T.J Kapetana

22-Glavni inspektor

21-Narednik

20-Vodja Patrole

19-Instruktor obuke

-------------------------

Specijalne jedinice

-------------------------

18-Stariji A.T.J. Poručnik

17-Stariji Inspektor

16-Inspektor

15-Mladji Inspektor

14-A.T.J. Pilot

13-Off Road Tim

12-A.T.J. Poručnik

11-Zamenik Vodje Patrole

10-Poručnik

9-Viši Saobracajni Policajac

8-Saobraćajni Policajac

7- visi policajac

6-Policajac

5-Policajac Kadet

4-Komunalni Policajac

3-Policajac na obuci

2-Suspenzija 48h

1- suspend 24h


Hvala na čitanju, srecno svim kandidatima
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom