Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.

Marcus Tempest

Player
Player
Joined
Oct 9, 2023
Messages
33
Informacije

1. Vase ime IRL: Matej

2. Vase godine: 20

3. Vremenska zona: GMT+1

4. Prosjek online po danu: 5-7h / 8-10h vikendom (Zavisi od posla)

5. Vas discord: Seksi0069

6. Vase ingame ime: Markus Mikhailov

7. Vas ID: 711

Dodatne informacije

1. Lider za Los Santos Police Department

2. Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije? (Navedite tri razloga uz objašnjenje)

-Pre svega, želim da čestitam svim svojim kolegama iz LSPD-a, kao i svim bivšim liderima, na njihovoj snazi i časti pred svim izazovima koje smo pretrpeli u okviru LSPD-a.

-Želim biti lider LSPD-a jer sam u organizaciji već 11 meseci, uskoro ću dostići godinu dana, i naučio sam sve što znam. Prošao sam kroz sve činove, bilo da je reč o kadetu ili načelnikovom zameniku, doživeo sam dosta pozitivna iskustva.

-Budući da sam dugo prisutan u gradu, kao i u LSPD-u, imam vrlo dobro poznavanje gradskih pravila, unutrašnjih pravila LSPD-a i različitih menija koji se odnose na LIDERA organizacije. Verujem da imam dovoljno iskustva da budem lider ove organizacije jer volim pravdu, zbog čega ću biti nemilosrdan po pitanju pravila LSPD-a i grada

3. Vaš savjet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji.

-Kao sto sam reko da sam vec radio u LSPD-u dosta puna i imam previse iskustva, sa tim ja bih uradio sledece kao lider kako bi se poboljsao RolePlay na ovom projektu:

1. Pre svega svaki cin u stanici bi se dobio po zasluzi u zavisnosti koliko ta odredjena osoba koja radi u LSPD-u obavlja i vrsi svoj poso

2. Imao bih jedan odredjeni cin(Supervizor) koji bi imao ulogu da ta osoba koja ima taj cin ima zadatak da je uvek ispred stanici da pomaze ili da odgovara na pitanja nasim sugradjanima, takodje ovaj cin bi bio zaduzen za sve sto se desava u unutar stanice, ovaj cin takodje bi imao ulogu da daje obuke novim clanovima kako bi oni naucili sve kako treba i radili svoj poso svaki sledeci dan sve bolje i bolje. Ovaj cin bi imali od 3-5 lica kojima ja licno verujem da su sposobni odrzati detaljnu obuku i koji znaju dosta pravila grada kako bi mogli da pomognu bilo kome ko treba pomoc u stanici

3. Svakog dana bi se radile radarske kontrole na ulaskom ka gradu na levom i na desnom autoputu, te radarske kontrole bi trajale najmanje sat vremena kako bi mi mogli da sprecimo nase sugradjane da smanje svoju brzinu na autoputu kako ne bi povredili sami sebe a i ne bi imali saobracajnu nesrecu sa drugim sugradjanima gde mogu da povrede i njih pa i cak da dodje do smrtnog slucaja

4. Imao bih nekoliko ljudi u HC-u koje znam i verujem da bi mogli da daju kvalitetnu i detaljnu obuku novim clanovima kako sto bi mogli ti clanovi da nauce dosta toga kako funkcionise jedna organizacija i da steknu dosta iskustva u istoj, takodje na obuci novi clanovi bi isli sa jednu osobu iz HC-a u patrolu gde bi im se odrzala jos detaljnija obuka kako se patrolira i obuce kako da zaustavljaju tu odredjenu osobu za koju smatraju po IC-u da ta osoba je prekrsila IC zakonik drzave

5. Imao bih specijalnu jedinicu(Anti-Teroristicka Jedinica) koja bi bila odgovorna za rasporedjivanje na talackim situacijama i na pljacke kao sto su prodavnice, gunstore, bankomati. Vodja ove jedinice bi bio neko ko vrlo dobro poznaje pravila grada gde bi mogo da spreci tu pljacku bankomata bez prekrsivanje ikakvih IC pravila i profesionalno uhapsi te sprovede ta lica koja su prekrsila IC zakonik do zatvora

6. Imao bih tim koji je zaduzen za pregovore, uloga tima pregovaraca u policiji je da se bavi pregovaranjem i resavanjem kriznih situacija, posebno kada su u pitanju talacke situacije, otmice ili drugi incidenti u kojima je potrebno postizanje mirnog resenja. Clanovi ovog tima su obuceni za komunikaciju s osumnjicenima ili otmicama kako bi ih ubedili da se predaju ili otpuste taoce bez upotrebe sile. Pregovaracki timovi obično imaju specifičnu obuku u pregovaranju, psihologiji i taktickom pristupu. Njihov cilj je da očuvaju živote, smanje rizik od povreda i obezbede sigurnost svih učesnika u incidentu. Pored toga, oni rade u saradnji s drugim taktičkim timovima kako bi se zajednički postiglo bezbedno rešenje situacije.

7. Takodje bih uveo jedinicu po imenu K9 Officer, da bi mogli zaposlenici ove organizacije da dostignu cin Inspektor morali bi da prodju preko cin-a K9 Officer, uloga Inspektora bi bila da idu u patrole sa K9 Officerima u potragu za kanabisa sa psima koja posedjuje ova drazvna organizacija kako bi uspesno pronasli taj zasadjeni kanabis. Uloga K9 vodje i njegovog zamenika bi bila da obuce K9 Officerima koji su na obuci kako se zapljenjuje kanabis, te da detaljno objasne kako bi otisli zajedno u patrolu u potragu za kanabisa

8. Imao bih jedinicu koja bi bila vazdusna podrska u toku neke potere ili pljacke, zadatak ove jedinice bi bio davanje informacija na poslovnom radiu koje bi sluzile za lakse resavanje odredjene teske situacije, te oni bih olaksali tu odredjenu situaciju uz koriscenju radio organizacije kako bi davali informacije gde se to odredjeno lice krece

---STRUKTURA CINOVA---

30. Načelnik
29. Zamenik Načelnika
28. Asistent Načelnika
27. Kadet Spoljasnih Poslova
26. Kadet Unutrasnjih Poslova
25. Supervizor
24. Tim Pregovaraca

---High Commanda---

23. Vodja Inspektore
22. Vodja ATJ(Anti-Teroristicka Jedinica)
21. Vodja Patrole
20. Zamenik Vodje Inspektora
19. Zamenik Vodje ATJ
18. Zamenik Vodje Patrole
17. Vodja K9 Jedinice
16. Zamenik Vodje K9 Jedinice
15. Vodja Pilote
14. Zamenik Vodje Pilote

---High Staff---

13. Inspektor
12. Inspektor na Obuci
11. ATJ
10. ATJ na Obuci
9. K9 Officer
7. K9 Officer na Obuci
6. Pilot
5. Pilot na Obuci
4. Policajac Veteran
3. Vučna služba
2. Policajac na Obuci
1. Suspend


Hvala na citanju, sretno svi kandidatima!


S' postovanjem,
Markus Mikhailov
 

Aldin Verstappen

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
Oct 6, 2021
Messages
3,456
Intervju je odlozen , novi termin za intervju javit cemo u toku dana !
Hvala na razumjevanju !
 

Simon Corey

Player
Player
Joined
Apr 19, 2023
Messages
2,113
Novi termin intervjua je 07.04. u 18 časova , budite u čekaonici na Grand RP discordu u to vrijeme.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom